fbpx
BYT
/
Na prenájom

3-izb. byt, BA – DÚBRAVKA

Typ

BYT

Ponuka

Na prenájom

Cena

650 € / mes.

Výmera

64 m²
Počet izieb
3
Cena
650 € / mes.
Poschodie
6
Výmera
64 m²
Lokalita
Dúbravka

Príjemný a slnečný byt v obľúbenej lokalite na začiatku Dúbravky, ponúka viacero výhod. Výborne situovaný, v pokojnej lokalite s množstvom zelene, s kompletnou občianskou vybavenosťou, okamžitou dostupnosťou na MHD a priamym napojením na obchvat mesta. Jedinečnosť lokality spočíva v bezproblémovom parkovaní v akúkoľvek hodinu.

Byt ponúka 64 m2, veľkorysú pivnicu a praktické dispozičné riešenie, ktoré zahŕňa okrem dvoch samostatných izieb aj priestranný šatník. Dispozíciu dopĺňa veľká obývacia izba s kuchyňou. Byt je kompletne zariadený a pripravený pre bezstarostné bývanie.
Cena: 650 EUR vrátane energií. Hľadáme dlhodobého a seriózneho nájomcu.

Viac
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Napojenie na všetky IS
Občianska vybavenosť
Pivnica
Pri lese
Slnečný
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Veronika Varholová
Počas mojej 13 ročnej praxe som sa naučila byť odborníkom. Robiť túto prácu profesionálne bolo mojím snom. A teraz si ho plním. Teším sa, keď môžem klientom pomôcť a byť súčasťou ich dôležitého rozhodnutia, či už sa jedná o predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti. Veľmi si vážim každú spoluprácu a každé jedno ocenenie od mojich klientov. Mnohí sa na mňa obracajú aj po niekoľkých rokoch. Vzácna dôvera. Ďakujem. Už teraz sa teším na každú ďalšiu spoluprácu.