BYT
/
Úspešne predaná

2/2022 BYT – BA, DÚBRAVKA

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

189 990 €

Výmera

61 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
1
Cena
189 990 €
Poschodie
11
Výmera
61 m²
Lokalita
Dúbravka

Predané – kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza na 11/11 poschodí v zateplenom dome s novou fasádou a s výťahom. Denná časť bytu bola riešená spojenou obývačkou s kuchyňou, v ktorej je umiestnený barový pult.

Lokalita ponúka ideálne bývanie pre rodiny s deťmi. V Dúbravke si nový majiteľ môže užiť pokojné bývanie v krásnom prostrední, obklopení zeleňou v parkoch a lesoch, len na skok od váš bytu. Nachádza sa tu viacero materských, základných a stredných škôl. Hneď vedľa bytového domu sa nachádza prestížna British school. Lokalita ponúka bohatú občiansku vybavenosť, hneď naproti nájdeme supermarket LIDL ďalej Billu, obchodné centrum , zdravotné stredisko, lekáreň, kostol, pošta, banky, kultúrny dom, športoviská, tenisové kurty, reštaurácie, kaviarne… V blízkosti bytového domu je zastávka MHD.

Viac
Bezpečná transakcia
Kompletná rekonštrukcia
Občianska vybavenosť
Plastové okná
S výhľadom
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.