BYT
/
Úspešne predaná

07/2020 : 3-izb byt – BA IV, Devínska Nová Ves

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

177 500 €

Výmera

75 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
1
Cena
177 500 €
Poschodie
4
Výmera
75 m²
Lokalita
Bratislava, Devínska Nová Ves

Mladá rodinka vlastnila moderný a slnečný 3 izbový byt v 10r. tehlovom bytovom dome so štedrou výmerou ( 75,5 m2) a nádhernou terasou (33,87m2 ) a parkovacím miestom. Proste dokonalé bývanie pre mladý pár. Keď však pribudlo do rodiny dieťa, priority sa zmenili a zatúžili po dome. Našli jeden vysnívaný a tesne pred podpisom rezervačnej zmluvy ma oslovili na predaj bytu tak, aby sme to všetko krásne zladili : tzn aby z predaja bytu mohli kúpiť dom a v kľude sa presťahovať.

Prvý krok : Nastavili sme rezervačnú zmluvu na kúpu domu
Druhý krok : prirpavili sme byt na predaj a dohodli stratégiu predaja na základe konkurenčej cxenovej analýzy
Tretí krok : spustli sme predaj.

Byt s terasou očaril veľa záujemcov. Aź natoľko, že po 48hod inzerovania som musela stiahnúť inzerát, toľko bolo záujemcov. V deň “D” som absolvovala “maratón obhliladok” a bolo jasné, že sme predali. Otázke komu a zakoľko, lebo až 4 prejavili záujem o kúpu. Po licitácia sme preverili finanocovanie každého záujemcu a nakoniec vybrali kupujúceho.

Nebola najvyššia, ale pre majiteľov najvýhodnejšia, lebo v krátkom čase sme ískali financie na kúpu domu. Najvyššia ponuka bola totižto s rizikom podmienečného schválelnia hypotéky s odkladom 3 mesiacov, nakoľko potenciálny kupujpci menili prácu a banka mohla žiadať nabehnutei 3 výplat do sociálnej poisťovne.

Viac
Dobrá dostupnosť MHD
Exteriérové žalúzie
Klimatizácia
Nepriechodné izby
Nízke prevádzkové náklady
Novostavba
Optický internet / TV
Parkovacie miesto
Pivnica
Slnečný
Tehlový bytový dom
Terasa
Test
Tichá lokalita
Ukončená výstavba v okolí
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.