fbpx
BYT
/
Na predaj

3-izb byt – BA IV, Dúbravka

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

199 990 €

Výmera

78 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
0
Cena
199 990 €
Poschodie
2
Výmera
78 m²
Lokalita
Bratislava, Dúbravka

Milovníci ticha, zelene a priestoru si v tomto 3i byte (78,44 m2) prídu na svoje. A keď pridáme útulnú lodžiu s fínskym zasklením a podlahou z masívneho dreva ( 10,63m2 ), aby ste mohli pestovať bylinky, kvetinky či si len tak užívať posedenia s priateľmi, vzniká z toho veľmi zaujímavá ponuka.

Poteší kompletná rekonštrukcia ( 2008, 2016 ), ktorou sa o.i. zmenila dispozícia zo 4i na 3i, čím byt získal veľkú kuchyňu s jedálňou, komoru, pracovný kút. A aj kúpeľňu kde už viac nemusíte riešiť dilemu vaňa /sprchový kút.

Očaria výhľady do korún stromov, slnečná orientácia, park a športoviská pod oknami.

Na záver pár detailov : bytový dom je čiastočne zateplený ( EC-C ) s vymenenými stúpačkami, pivnica v suteréne ( 3,15m2 ) a čerešničkou na torte je bezproblémové parkovanie a príjemní susedia.

Viac
Bez ťarchy
Blízko parku
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Klimatizácia
Kompletná rekonštrukcia
Lodžia
Občianska vybavenosť
Pivnica
Slnečný
Ukončená výstavba v okolí
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.