fbpx
BYT
/
Na prenájom

3-izb byt – BA IV, Karlova Ves

Typ

BYT

Ponuka

Na prenájom

Cena

550 €

Výmera

65 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
0
Cena
550 €
Poschodie
4
Výmera
65 m²
Lokalita
Karlova Ves

Príjemná atmosféra kompletne zariadeného bytu nábytkom aj spotrebičmi ( 65,05m2 vrátane pivnice 2,65m2 ) na 4p/5 s výťahom Vás očarí nie len jasným rozdelením na dennú a nočnú zónu. Oceníte priestrannú lodžiu – až 11m2 a počas horúcich dní aj klimatizáciu v spálni. Milovníci poriadku budú chváliť množstvo úložného priestoru vo vstavaných skriniach, šatníku pri vstupe a komore pri kuchyni.

Je určený pre niekoho kto hľadá DLHODOBÉ a tiché bývanie na skok do centra s kompletnou občianskou vybavenosťou, vrátane zastávky električky v dosahu.

Odhad nákladov na ENERGIE : 156€/mesiac/2os, alebo 161€/mesiac/3os resp. 184€/mesiac/4os + internet ( optika UPC )

K dispozícii : okamžite

Domáce zvieratá : nie

Parkovanie : verejné

Platby : platba nájomného vopred + 2 mesačná kaucia ktorá je nevratná v prípade skoršieho ukončenia nájmu, min. dĺžka podnájmu : 1 rok

Viac
Blízko parku
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Klimatizácia
Komora
Kompletná rekonštrukcia
Lodžia
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Pivnica
Slnečný
So zariadením
Tichá lokalita
Ukončená výstavba v okolí
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.