BYT
/
Úspešne predaná

10/2021 : 3-izb byt – BA IV, Karlova Ves

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

210 000 €

Výmera

64 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
0
Cena
210 000 €
Poschodie
2
Výmera
64 m²
Lokalita
Bratislava, Karlova Ves

Previazené obchody – kúpa a predaj sa v našej praxi objavujú veľmi často. Väčšinou klienti prídu za nami s tým, že chcem kúpiť inú nehnuteľnosť, ale na jej financovanie potrebujú predať aktuálnu. Toto je ideálny stav, lebo si od začiatku si vieme všetko nastaviť a riešime kúpu a predaj tak, aby proces išiel hladko, bez zádrhelov, časového stresu a finančnej ujmy.

V tomto prípade to však bolo inak : predávajúci si už našli inú nehnuteľnosť, podpísali rezervačnú zmluvu a mňa oslovili na predaj. Lehoty však boli veľmi krkolomné, nerealizovateľné. Ak by sme aj predaj zvládli v limite, daňou by bola nižšia predajná ceny bytu. Preto som navrhla, aby skúsili nájsť iný model financovania, čo sa podarilo. Preto sme predaj ich elegantného a kompletne zrekonštruovaného a zariadeného 3i bytu ( 64,41m2 vrátane pivnice) v príjemnej lokalite mohli spustiť bez stresu a naháňania.

Moja rada na záver : ak plánujete kúpu a zároveň potrebujete predať, prosím skonzultujte to s nami vopred. Na to tu sme.

Viac
Bez ťarchy
Bezpečná transakcia
Blízko parku
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Komora
Kompletná rekonštrukcia
Lodžia
Občianska vybavenosť
Optický internet / TV
S výhľadom
Tichá lokalita
Ukončená výstavba v okolí
Vymenená elektroinštalácia
Výťah
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.