BYT
/
Na predaj

3-IZB. BYT BA – PODUNAJSKÉ BISKUPICE

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

172 000 €

Výmera

63 m²
Počet izieb
3
Cena
172 000 €
Poschodie
2
Výmera
63 m²
Lokalita
Podunajské Biskupice

Byt sa nachádza na 2/4 poschodí v rekonštruovanom bytovom dome.
Samotný byt má rozlohu 63 m2 a prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane el. rozvodov. Kúpeľňa prešla zmenou dispozície, čím sa zväčšil jej priestor. V celom byte boli znížené stropy. Počas rekonštrukcie sa vymenili vchodové dvere za bezpečnostné a loggia prešla zasklením.
Samozrejmosťou je aj optický internet a vonkajšie rolety v každej miestnosti. Veľkou výhodou je orientácia bytu na dve svetové strany, SV/JZ.
K bytu prislúcha samostatná väčšia pivnica 3 m2 + jedna veľká zdieľaná pivnica.

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, počas ktorej bola menená fasáda, vstupné dvere na čip a výmena stúpačiek. V dome bývajú bezproblémoví susedia a oproti sa nachádza detské ihrisko.
Parkovanie je priamo pred domom a občianska vybavenosť v okolí poskytuje obchody, školy, škôlky, rôzne služby a MHD je iba pár minút od domu.

Pre viac informácií ma kontaktujte a dohodnite si obhliadku ešte dnes.

Viac
Bezpečná transakcia
Blízko parku
Detské ihrisko
Dlhoročné skúsenosti
Dobrá dostupnosť MHD
Exteriérové žalúzie
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Optický internet / TV
Pivnica
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Jakub Kozmon
Riešime bývanie nie je iba o nehnuteľnostiach. Je to aj o vás a vašom príbehu. O príbehu, ktorý sa skrýva za každým rozhodnutím riešiť bývanie a ktorý spojí naše cesty. Mojou prioritou je porozumieť vašim požiadavkám a nájsť spoločnú cestu, po ktorej vás prevediem bez starostí a pochybností. Verím, že naša spolupráca bude pre vás prínosom.