BYT
/
Na predaj

3-izb. byt – BA, Rača

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

219 000 €

Výmera

65 m²
Počet izieb
3
Cena
219 000 €
Poschodie
4
Výmera
65 m²
Lokalita
Bratislava, Rača

Na Hubeného ulici v tehlovom bytovom dome ponúkame 3-izbový byt. Nachádza sa na 4. poschodí – v novej nadstavbe, má plno svetla a ponúka veľa životného priestoru. Celková plocha je 75,63 m2, úžitková plocha bytu je – 65,63 m2, dva balkóny s lexanovou strieškou – spolu 10 m2. Orientácia je na východ a západ. V obývačke je možnosť napojenia krbových kachlí do komína. Vykurovanie je vlastným plynovým kotlom, ktorý zároveň zabezpečuje ohrev teplej vody a varenie na plynovom sporáku. Pozrite si 3D vizualizáciu – nájdete tam veľa dôležitých informácií. Bytový dom nemá výťah.
Lokalita je veľmi vyhľadávaná, je tu plno zelene, kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky. V lete určite oceníte neďaleké kúpalisko. Potešia vás nádherné výhľady – do stromov ihličnatých aj listnatých. Je to tiché, kvalitné bývanie.
Mesačné náklady : správca -102,-€, elektrina – 28,- €, plyn – 29,-€.
Byt je bez ťarchy.

Viac
Balkón
Bez ťarchy
Blízko parku
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Nadstavba
Občianska vybavenosť
Plynový sporák
S výhľadom
Slnečný
Tehlový bytový dom
Všetky inzeráty makléra
Jana Homolková
Rovnako ako pre väčšinu ľudí, môj domov je mojím najväčším aktívom. Je to oveľa viac, než investícia, je to miesto, kde vyrastajú moje deti. Viem, že ľudia majú veľa emócií previazaných do svojich domovov. To je dôvod, prečo venujem toľko pozornosti na pochopenie potrieb mojich klientov, keď sa na mňa obrátia s požiadavkou na kúpu bytov, či domov.