BYT
/
Na predaj

3-izb. byt – BA, Ružinov

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

269 000 €

Výmera

74 m²
Počet izieb
3
Cena
269 000 €
Poschodie
6
Výmera
74 m²
Lokalita
Bratislava, Ružinov

Máme pre Vás ponuku 3-izbového bytu v Ružinove na ul. Jadrová 15. Celková výmera je 74,78 m2. Pozrite si 3D – tu nájdete množstvo dôležitých informácií.
Na veľkú loggiu (6,75 m2) sa vychádza z kuchyne aj z obývačky. Byt má kompletnú rekonštrukciu (z r. 2004), elektrické rozvody sú vymenené, nové omietky, plastové okná, bezpečnostné vchodové dvere. Byt vrátane pivnice je zabezpečený na alarm zn. Jablotron. Bytový dom zateplený, má nový výťah. Veľmi slušný a čistý vchod a spoločné priestory. Byt sa predáva bez starožitného nábytku. Ostatné však v byte ostáva. Okolie je bohaté na zeleň – Park Ružinov, Park Ostredky, MŠ, detské ihrisko, kompletná občianska vybavenosť, Nemocnica Ružinov.
Mesačné náklady : 204,- € správca, 25,- € elektrina, 7,- € plyn.
Byt je bez ťarchy, po úhrade k dispozícii.

Viac
Bez ťarchy
Blízko parku
Čiastočná rekonštrukcia
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Klimatizácia
Lodžia
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Pivnica
Príroda
S výhľadom
Vymenené rozvody
Výťah
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Jana Homolková
Rovnako ako pre väčšinu ľudí, môj domov je mojím najväčším aktívom. Je to oveľa viac, než investícia, je to miesto, kde vyrastajú moje deti. Viem, že ľudia majú veľa emócií previazaných do svojich domovov. To je dôvod, prečo venujem toľko pozornosti na pochopenie potrieb mojich klientov, keď sa na mňa obrátia s požiadavkou na kúpu bytov, či domov.