BYT
/
Na predaj

3-IZB. BYT – BA, RUŽINOV

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

369 000 €

Výmera

83 m²
Počet izieb
3
Cena
369 000 €
Poschodie
7
Výmera
83 m²
Lokalita
Bratislava

Prijmite pozvanie do tohto čerstvo zrekonštruovaného 3i bytu pri OC Centrál. Tento byt Vás osloví svojím nadčasovým dizajnom, kvalitne prevedenou rekonštrukciou, vôňou drevených dubových parkiet a výhľadom na strechy domov a kostol Blumentál. Poctivá rekonštrukcia do tehly, praktická zmena dispozície, nové rozvody elektriny, vody, nový plynový kotol Vám zabezpečia pokojné a bezstarostné bývanie na niekoľko rokov. Oceníte plne vybavenú kuchyňu so zabudovanými spotrebičmi, dostatok úložného priestoru na chodbe a v spálni, vaňu aj sprchový kút v kúpeľni. Bonus oproti iným bytom je extra úložný priestor o výmere 40 m2 v podobe povaly prístupnej iba z tohto bytu. Byt sa predáva so všetkým zariadením robeným na mieru. Stačí si priniesť osobné veci a začať bývať – nasťahovanie je možné ihneď po zaplatení.

Bytový dom sa nachádza v obľúbenej tichej a zelenej lokalite vedľa OC Centrál. Kompletná občianska vybavenosť na dosah, kľudné jednosmerné ulice, zeleň, zavedená parkovacia politika v bezprostrednom okolí alebo pešia dostupnosť na MHD (Trnavské mýto) Vás utvrdia v tom, že v tejto lokalite chcete bývať.

Výmery: 83,53 m2 byt + 3,81 m2 lodžia + cca 40 m2 povala/úložný priestor

Viac
Blízko parku
Drevené podlahy
Kompletná rekonštrukcia
Lodžia
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Rýchlosť transakcie
S výhľadom
Skladový priestor
Slnečný
So zariadením
Tichá lokalita
Ukončená výstavba v okolí
Veľký úložný priestor
Vlastné kúrenie
Vymenená elektroinštalácia
Vymenené rozvody
Výťah
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Silvia Čelková
Realitný trh bol vždy pre mňa zaujímavou a nesmierne príťažlivou oblasťou. Zároveň veľmi rada pracujem a aj v minulosti som vždy pracovala s ľuďmi, preto som sa rozhodla pre prácu realitnej maklérky. Klienti vždy oceňovali môj individuálny prístup a nadštandardné informácie, ktoré odo mňa dostali. Nájsť si vlastné bývanie alebo predať nehnuteľnosť sú naozaj náročné životné situácie a ja Vám veľmi rada ukážem ako to všetko zvládnuť s ľahkosťou a úsmevom.