BYT
/
Na predaj

3-izb. byt – BA, Ružinov

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

225 000 €

Výmera

85 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
1
Cena
225 000 €
Poschodie
1
Výmera
85 m²
Lokalita
Bratislava, Ružinov

Pekný 3-izb. by v tichej uličke v tehlovom BD sa nachádza v obľúbenej lokalite Ružinova v blízkosti OC Central. Byt s praktickou výmerou 78 m2 + pivnica 6,6 m2 sa nachádza na 1.p./4 v BD s 2 vstupmi na čip. Výborná dispozícia bytu s nepriechodnými izbami Vám poskytne dostatok úložného priestoru: rolldoor v izbe, vstavané skrine na chodbe a taktiež praktická komora na chodbe s výmerou 2,85 m2. Orientácia bytu je na dve strany J (spálňa) a S (kuchyňa, obývačka, 2. spálňa). Nového majiteľa potešia aj nízke mesačné náklady na byt. Za domom je vlastný dvor s ihriskom a lavičkami, ktorý bude v blízkej budúcnosti uzatvorený rampou pre rezidentov. V okolí domu je bezproblémové parkovanie, k bytu je prenajaté garážové státie vo vedľajšom BD.
V pešej vzdialenosti je plná občianska vybavenosť v okolí, škola, škôlka, detské ihrisko za domom, trh Miletičova, OC Central, MHD.

Viac
Bez ťarchy
Bezbariérový
Blízko parku
Centrum mesta
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Drevené podlahy
Ideálna orientácia
Komora
Malý bytový dom
Nepriechodné izby
Nízke prevádzkové náklady
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Optický internet / TV
Parkovacie miesto
Pivnica
Tehla
Všetky inzeráty makléra
Renáta Mládková
Hovorí sa, že keď robíte to, čo Vás baví, tak to robíte s entuziazmom a pozitívnou energiou. Reality ma bavia od vysokej školy, sú mojím koníčkom a stali sa aj mojou profesiou. Teším sa z každého nového obchodu a do každého sa pušťam so 100% nasadením. Tak, ako keby som to robila pre svoju rodinu.