BYT
/
Na predaj

3-IZB. BYT – BA, ZÁHORSKÁ BYSTRICA

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

259 000 €

Výmera

70 m²
Počet izieb
3
Cena
259 000 €
Poschodie
0
Výmera
70 m²
Lokalita
Záhorská Bystrica

Tento útulný, kompletne zariadený byt je okamžite pripravený privítať nových obyvateľov. Okrem vkusného zariadenia tu nájdete aj všetky potrebné spotrebiče – indukčnú varnú dosku, digestor, el. rúru, umývačku riadu, mikrovlnku, chladničku s mrazničkou a práčku. Byt je vo výbornom, udržiavanom stave.

Príjemným benefitom tejto nehnuteľnosti je teplovodné podlahové kúrenie a dve toalety. Ďalšou výraznou prednosťou je predzáhradka s veľkorysou výmerou 89 m2, ktorá je prístupná zo všetkých izieb. Môžete si posedieť na terase, kým sa deti budú hrať na trávniku, v záhradnom domčeku je priestor na odkladanie náradia, záhradného nábytku a iných sezónnych vecí. K bytu prislúcha aj murovaná pivnica s výmerou 2 m2.

Náklady na bývanie dvoch osôb sú len 127 Eur mesačne.

Kvalitne a esteticky postavený bytový dom z r. 2018 má energetický certifikát tr. A. Je súčasťou projektu GREENVIA, má len tri poschodia a vlastnú kotolňu. Okolie domu je obklopené pestovanou zeleňou, obyvatelia majú k dispozícii detské ihrisko aj komunitné záhony.
Záhorská Bystrica je príjemná mestská časť s dobre vyriešenou občianskou vybavenosťou a krásnou prírodou Malých Karpát na dosah.

Rada Vás privítam na obhliadke.

Viac
Detské ihrisko
Malý bytový dom
Nízke prevádzkové náklady
Novostavba
Okamžité nasťahovanie
Optický internet / TV
Podlahové kúrenie
Predzáhradka
Príroda
So zariadením
Terasa
Záhradný domček
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Lucia Dedinská
Či predávate alebo kupujete nehnuteľnosť na bývanie alebo hľadáte investičnú príležitosť, rada vám s celým procesom pomôžem. Viem, aká som bola opatrná, keď som sama hľadala bývanie pre svoju rodinu, na čo všetko som prihliadala. Keďže som s nehnuteľnosťami dlhodobo pracovala, mala som nemalú výhodu. Dovoľte mi poskytnúť túto výhodu aj vám. Verím, že spolu prežijeme príjemnú a inšpiratívnu skúsenosť, ktorá bude zavŕšená vaším spokojným bývaním alebo výhodnou investíciou.