fbpx
BYT
/
Na predaj

3-IZB. BYT, BYTOVÝ KOMPLEX PRESEĽANY

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

94 500 €

Výmera

63 m²
Počet izieb
3
Cena
94 500 €
Výmera
63 m²
Lokalita
Topoľčany

Elegantné byty s moderným dispozičným riešením sa nachádzajú v obci Preseľany. Bytový komplex je v kľudnej časti mimo hlavného ťahu a ponúka viac typov bývania. Je tu prevaha menších bytov, ktoré sú vhodné ako štartovacie bývanie, ale svoje miesto si tu nájde aj rodina. Bytový dom má najmodernejšiu technológiu vykurovanie, a preto mu právom vyšiel certifikát A0. Mesačné náklady sú prekvapujúco nízke. K bytovému domu patrí aj okolitý pozemok, ktorý majitelia bytov budú môcť využívat na záhradky či relax. Každý byt má pivničnú kobku a samostatné meranie energií. Kolaudácia je naplánovaná začiatkom roka, byty sa budú odovzdávať do užívania 5/2022 a budú dokončené v štandarde bez kuchynskej linky.

CENNÍK
1-izb. byty od 62 000 Eur
2-izb. byty od 77 500 Eur
3-izb. byty od 94 500 Eur

Bytový dom je už postavený a preto si môžete prísť byty pozrieť na prvé kolo obhliadok v sobotu 27.11.2021 v čase od 9,30 do 11,30 hod. Viac informácií k obhliadke ako aj bytom Vám zašleme emailom, alebo poskytneme telefonicky.

Obec Preseľany má výbornú občiansku vybavenosť a dobré dopravné napojenie na Topoľčany aj Nitru.

Viac
Lodžia
Nízke prevádzkové náklady
Oplotenie
Parkovacie miesto
Pivnica
Plastové okná
Podlahové kúrenie
Predzáhradka
Rekuperácia
Tehlový bytový dom
Vyhotovenie v štandarde
Všetky inzeráty makléra
Igor Slávik
VENI,VIDI, VENDI... PRIŠIEL SOM, VIDEL SOM, PREDAL SOM... Týmito tromi ne-obyčajnými slovami by som v skratke definoval, čo robím. Bývanie je pre každého človeka esenciálnou potrebou. Úspešné zobchodovanie predaja a spokojnosť klienta sú pre mňa tie najvyššie priority v tomto biznise. Hlavne si uvedomujem veľkú zodpovednosť a záväzok voči klientovi, ktorý sa spolieha na moju profesionalitu, odbornosť a celkovú úspešnosť daného obchodu. Je to práca, ktorú ak robíte naplno, z vás robí úspešných a z klientov spokojných ľudí.