BYT
/
Na prenájom

3-IZB. BYT – COLORHOUSE II., TOPOĽČANY

Typ

BYT

Ponuka

Na prenájom

Cena

670 € / mes.

Výmera

72 m²
Počet izieb
3
Cena
670 € / mes.
Poschodie
1
Výmera
72 m²
Lokalita
Topoľčany

Na prenájom moderný 3-izbový byt v novostavbe Colorhouse II. na sídlisku Juh v Topoľčanoch. Tento atraktívny byt ponúka pohodlný životný štýl v dobre etablovanej lokalite s plnou občianskou vybavenosťou.
Lokalita je ideálna s kompletnou občianskou vybavenosťou vrátane obchodov, škôl, škôlok a ďalších služieb. Byt sa nachádza na prvom poschodí s výťahom a je nezariadený, čo umožňuje novým nájomníkom prispôsobiť si svoj domov podľa vlastných predstáv. Charakteristika bytu zahŕňa svetlé a priestranné izby. Kuchyňa je vybavená potrebnými spotrebičmi. Tento byt je vhodný pre rodiny, páry alebo jednotlivcov, ktorí ocenia kvalitu, pohodlie a výhody života na sídlisku Juh.

Prenájom: 670,- eur / mesiac
Depozit: 1.340,- eur / mesiac
Minimálna dĺžka nájmu 1 rok.

Viac
Balkón
Novostavba
Všetky inzeráty makléra
Tamara Šafranková
Nie každý má tú možnosť sa v práci môcť tak rôznorodo zapájať do procesu, a byť súčasťou tímu značky, na ktorú sme hrdí. Mojou prácou je odbremeniť kolegov od administratívy, byť súčasťou projektov, komunikovať s úradmi, byť v teréne s dronom v ruke či pripravovať homestaging. Spokojný klient a pripravený maklér v našej fullservisovej kancelárii je aj môj výsledok. Som Tamara, prvá tvár, ktorú u nás stretnete, ako vstúpite.