fbpx
BYT
/
Na predaj

3-izb. byt – Donovaly

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

185 000 €

Výmera

102 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
1
Cena
185 000 €
Poschodie
1
Výmera
102 m²

Donovaly ponúkajú desiatky aktivít s vôňou dobrodružstva a adrenalínu. Aj vy môžete vlastniť nehnuteľnosť v tejto destinácii. Nová Hoľa (922 m n.m.), na ktorú premáva lanovka Vás počas letnej sezóny vyvezie do výšok. Počas zimnej sezóny si viete vychutnať lyžovačku, korčuľovanie a iné zimné radovánky v PARKU SNOW DONOVALY. Apartmán Vám poskytne všetko čo potrebujete na príjemnú dovolenku či víkendové pobyty. Apartmán sa predáva zariadený. Bližšie technické informácie a pôdorys Vám rada zašlem mailom.
K bytu sa predáva aj garážové státie v cene 16.800 €.
Apartmán je súčasťou hotelu Residence vo vyhľadávanom turistickom a lyžiarskom stredisku Donovaly, na pol cesty z Ružomberka do Banskej Bystrice. Ubytovanie je vhodné pre rodinky s deťmi, turistov, lyžiarov a všetkých, ktorí preferujú pobyt na sviežom, horskom vzduchu.

Viac
Alarm
Bez ťarchy
Bezbariérový
Exteriérové žalúzie
Garážové státie
Napojenie na všetky IS
Navrhnutý interiérovým architektom
Príroda
Rýchly priebeh
S výhľadom
Sauna
So zariadením
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.