fbpx
BYT
/
Úspešne predaná

05/019 – BRATISLAVA, KRASŇANY

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

166 800 €

Výmera

83 m²
Počet izieb
3
Cena
166 800 €
Poschodie
1
Výmera
83 m²
Lokalita
Bratislava, Rača

S klientom som riešila naraz dva obchody, predávala 3-izb. tehlový byt v obľúbenej časti Krasňany a kupovala novú nehnuteľnosť. Byt štedrej výmery bol vhodný pre záujemcu, ktorý si chce byt prerobyť podľa vlastných predstáv. Klient potreboval byt predať a zároveň kúpiť menší domček so záhradou v blízkosti BA, ktorý sa zafinancuje z predaja bytu. Cieľom bolo všetko načasovať tak, aby sa mohol v kľude presťahovať z bytu do domu. Pred samotným točením sme sa s majiteľom dohodli, že byt uprace a následne   natočíme 3D prehliadku. Byt bol v peknom pôvodnom stave s drevenými parketami a zariadený starším retro nábytkom, čo som v tomto prípade nijako neupravovala, keďže sme počítali s prerábkou bytu novým majiteľom.
Byt sme predali 1. záujemcovi hneď v prvý deň obhliadok, kde boli traja záujemcovia. Nový záujemca bol ochotný pôvodnému majiteľovi ostať ešte 2 mesiace kým  nájdeme nové bývanie, ale podarilo sa nám podpísať zmluvu na krásny domček za výbornú cenu. Z predaja ma malý domček so záhradou, po ktorej túžil celý život, preto výsledok obchodu je viac ako úspešný a tešíme sa z toho obaja.

Viac
Bez ťarchy
Drevené podlahy
Malý bytový dom
Možnosť dispozičnej zmeny
Parkovacie miesto
Pivnica
Pôvodný stav
Pri lese
Slnečný
Tehlový bytový dom
Zeleň v okolí
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Renáta Mládková
Hovorí sa, že keď robíte to, čo Vás baví, tak to robíte s entuziazmom a pozitívnou energiou. Reality ma bavia od vysokej školy, sú mojím koníčkom a stali sa aj mojou profesiou. Teším sa z každého nového obchodu a do každého sa pušťam so 100% nasadením. Tak, ako keby som to robila pre svoju rodinu.