BYT
/
Na prenájom

3-IZB. BYT – BA, DÚBRAVKA

Typ

BYT

Ponuka

Na prenájom

Cena

1 100 € / mes.

Výmera

100 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
1
Cena
1 100 € / mes.
Poschodie
1
Výmera
100 m²
Lokalita
Bratislava

Na prenájom ponúkame tento slnečný 3-izb. byt na ulici Jura Hronca v Dúbravke, v pešej dostupnosti od British International School, ktorý sa nachádza na celkovo 3. poschodí terasovitého domu. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, ktorá prebehla v roku 2017, majitelia si dali záležať na kvalitných materiáloch. Disponuje veľkorysou výmerou 100 m2 + terasa 45 m2. Z predzáhradky prejdete po pár schodoch do príjemnej uzavretej verandy, ktorou vchádzate do bytu. Byt ponúka 3 priestranné nepriechodné izby. Kuchyňa je vybavená kvalitnými spotrebičmi, nachádza sa tu chladnička s mrazničkou, práčka, kombinovaný sporák, digestor a prietokový kotol so zásobníkom na teplú vodu, ktorý zabezpečuje vlastné plynové kúrenie do celého bytu. Byt bol rozumne a kvalitne zrekonštruovaný, s dôrazom na praktickosť a pohodlie, čomu svedčia najmä použité podlahové krytiny s filcami, 2 klimatizačné jednotky, liatinové radiátory a 6 komorové plastové okná.

Hlavným benefitom je veľkorysá terasa so vstupmi z obývačky a izby, ktorá zabezpečuje maximálne súkromie a ticho, nakoľko nad Vami nie sú susedia. Orientovaná je na ideálnu východnú stranu. Parkovanie je možné na ulici pred domom.
Nachádza sa v tichej a pokojnej lokalite Dúbravky, obklopenej rodinnými domami. V okolí sa nachádzajú potraviny, obchody, služby, DK Dúbravka, obchodné centrum Bory Mall. V pešej vzdialenosti sa nachádza aj British International School.

Cena nájmu je 1.100,- EUR vrátane energií + depozit vo výške 1.100,- EUR. Províziu realitnej kancelárii neplatíte.
Byt je voľný, k dispozícii podľa dohody. Vhodný pre nefajčiarov, bez zvierat. Prenajíma sa zariadený, podľa fotografií.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Viac
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Klimatizácia
Kompletná rekonštrukcia
Nadštandardné materiály
Nepriechodné izby
Plastové okná
Terasa
Tichá lokalita
Vlastné kúrenie
Všetky inzeráty makléra
Zuzana Ovariová
Mojím celoživotným prianím bolo robiť to, čo ma baví. Realitný trh ma vždy fascinoval, nakoľko je veľmi premenlivý a rôznorodý. Ako odborník potrebujete vedieť empaticky komunikovať s ľuďmi, aby ste pochopili, čo vám hovoria. Práca s ľuďmi je niečo, čo je zakaždým iné, jedinečné a zároveň oblasť, v ktorej sa viete neustále zlepšovať. Túto prácu chcem robiť s nadšením, optimizmom a s postojom, že všetko sa dá vyriešiť. Budem veľmi rada, ak si ma vyberiete ako svojho poradcu pri predaji, kúpe či prenájme vašej nehnuteľnosti. Rada vám pomôžem zvládnuť celý proces s pocitom, že je o všetko postarané.