fbpx
BYT
/
Úspešne predaná

BA V – PETRŽALKA

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

137 000 €

Výmera

0 m²
Počet izieb
3
Cena
137 000 €
Poschodie
6
Lokalita
Bratislava, Petržalka

O akú nehnuteľnosť išlo?
Priestranný byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej časti Petržalky ! Kvalitne zrekonštruovaný 3-izb.byt nachádzajúci sa v preferovanej časti Petržalky so všetkými službami v okolí. Byt s obľúbenou dispozíciu s tromi nepriechodnými izbami a veľkou loggiou.
Čo boli ciele klienta?
Majiteľka kládla dôraz na výslednú cenu s cieľom získať maximálny výnos z predaja.
Aká bola stratégia predaja?

Po dôkladnej cenovej analýze som spolu s predávajúcou nastavil ponukovú cenu, pri ktorej sme ťažili z atraktívnej lokality a veľmi dobrej dispozície bytu. Bola spracovaná prezentácia formu virtuálnej prehliadky, čo predávajúca veľmi ocenila, pretože je to spôsob prezentovania, ktorý nám šetrí veľa času a na byt sa prišli pozrieť už len vážni záujemci.

Aký bol výsledok?
Hneď po prvom kole obhliadok sme vybrali najvhodnejšieho záujemcu. Byt bol predaný za najvyššiu možnú cenu bez zjednávania. Predávajúca veľmi ocenila aj celkové odbremenenie od jednotlivých úkonov až po úspešné odovzdanie bytu novej majiteľke.

Ak zvažujete predaj bytu, určite Vám odporúčam poradiť sa ako nastaviť a štrukturovať samotný proces predaja. Zavolajte mi a rád si s Vami nezáväzne preberiem všetky detaily.

Viac
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Kompletná rekonštrukcia
Lodžia
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Všetky inzeráty makléra
Bohumil Vítek
Mám za sebou pôsobenie v bankovom sektore, ale okolnosti ma priviedli k realitnej činnosti, kde som sa 7 rokov venoval komerčným nehnuteľnostiam. Avšak až pri nehnuteľnostiach ako sú byty, rodinné domy a pozemky, ktoré sú určené na bývanie som pochopil, akú veľkú zodpovednosť nesieme my realitní makléri, keď sa na nás ľudia obracajú s dôverou pri kúpe a predaji tej svojej nehnuteľnosti. Pre mňa je táto dôvera veľmi zaväzujúca, takže každý prípad beriem veľmi osobne.