BYT
/
Na predaj

3-IZB. BYT – PIEŠŤANY, ZAVRETÝ KÚT

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

134 900 €

Výmera

63 m²
Počet izieb
3
Cena
134 900 €
Poschodie
0
Výmera
63 m²
Lokalita
Piešťany

Tento čiastočne zrekonštruovaný byt je vhodný nie len pre rodinku, ale aj pre menej mobilných ľudí, nakoľko sa nachádza na prízemí bytového domu a v lokalite preplnenej občianskou vybavenosťou. Zavretý kút je slepá ulica a teda k bytovému domu prichádzajú len autá ľudí, ktorí tu bývajú. Taktiež vynikajúcu atmosféru a pokoj do okolia domu prináša zeleň, ktorou je dom obklopený. V prípade, že cestujete vlakom, autobusom, či bicyklom, všetko máte v podstate pod nosom. Potreby detí pokryjete od detského ihriska za domom, škôlky pred domom až po základnú a strednú školu 5min. od domu.
Vďaka polohe je v byte príjemná klíma, v horúcich letných dňoch sa neprehrieva a v zime sa ľahko vykúri. Byt je kompletne zariadený vrátane skoro nových spotrebičov. Bytový dom prešiel rekonštrukciami ako zateplenie, strecha, vchodové dvere a vnútro vchodu, čo je dnes už štandardom. Čo štandardom nie je, je že sú vymenené aj stúpacie rozvody a teda vám nehrozí búranie kúpeľne do budúcna. Byt má murované jadro a potrebuje drobný refresh podľa potrieb nového majiteľa, inak je ihneď obývateľný. K bytu prislúcha aj pivnica a priestor v kočikárni.

Neváhajte a príďte sa naň pozrieť, zaručujem Vám, že oceníte aj menší bytový dom, čiže menej susedov (menej problémov).

Viac
Bezbariérový
Čiastočná rekonštrukcia
Lodžia
Malý bytový dom
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Pivnica
Tichá lokalita
Ukončená výstavba v okolí
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Michal Púry
Na svete existujú rôzne profesné typy ľudí a ja som si za posledné roky viac a viac uvedomil, že chcem v mojej práci ľuďom pomáhať. Jednoducho povedané, baví ma niečo pre niekoho vybavovať. Reality sú veľmi rozmanitým a dynamickým odvetvím, kde pomáham pri veľkých životných udalostiach. Za túto pomoc dostanem vďaku a úsmev na tvári klientov, čo je pre mňa symbolom zmysluplnosti mojej práce.