DOM
/
Na predaj

3 -Izb. dom – B05 Rovinka

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

269 990 €

Výmera

77 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
2
Cena
269 990 €
Poschodie
1
Výmera
77 m²
Lokalita
Bratislava, Rovinka, Senec

Dom v radovej zástavbe, ktorý má energiu získavanú zo slnka a vzduchu – moderné nízkoenergetické bývanie v Rovinke
Prvých 5 predaných domov má zadarmo FOTOVOLTIKU.
Novostavba 3 izbového bytu v štandardnom prevedení v Projekte 34 Waltersdorf má príjemné dispozičné riešenie. Hlavnú dennú časť na prízemí tvorí kuchyňa, spojená s obývacou izbou a s priamym vstupom na terasu. Na poschodí je situovaná spálňa, izba a kúpeľňa s WC. K dispozícii budú drevene parkety 3-vrstvove vo farbe Milk oak rustic.
Sanita s gresovým rektifikovaným obkladom Villeroy&Boch v kúpeľniach a na toalete. Interiérové dvere vo farbe prírodného dubu. Biele vypínače aj zásuvky značky Legrand Valena. Osadenie 6 komorových plastových okien s Thermobel TG 3skloTOP v kombinácii bielej a antracitovej farby. Chrániť ich budú elektrické žalúzie. O teplo sa postará tepelné čerpadlo. Centrálna rekuperáčná jednotka ako vysoko kvalitný systém rekuperácie, Vám zabezpečí vždy čerstvý vzduch zbavený nežiadúcich organizmov a prachových častíc.

Aktuálne máme pre Vás v I. etape 18 domov. Pozrite si ponuku TU: www.34waltersdorf.sk

Viac
Bezpečná transakcia
Dobrá dostupnosť MHD
Dobré rozmery pozemku
Drevené podlahy
Exteriérové žalúzie
Krb
Nadštandardné materiály
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Plastové okná
Rekuperácia
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.