fbpx
BYT
/
Na predaj

3-izb byt – Senec

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

149 500 €

Výmera

102 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
0
Cena
149 500 €
Poschodie
2
Výmera
102 m²
Lokalita
Senec

Vysoké stropy a otvorená dispozícia mu dávajú pocit VZDUŠNOSTI, budova z roku 1940 CHARAKTER a galéria vďaka ktorej hravo získate 4-tú izbu, DUŠU. Je to úplne iný druh bývania ako bežne poznáte.

Preto treba vidieť na vlastné oči tento priestranný 3izb. byt ( 102,46 m2 ), ktorý vznikol zobytnením podkrovia v roku 2007. Je ako stvorený pre niekoho, kto sa chce rýchlo nasťahovať bez nutnosti rekonštrukcie ( 2p/2 ). a chce mať prevádzkové náklady pod kontrolou vďaka vlastnému plynovému kotlu. A hoci je v absolútnom centre mesta, ponúka prekvapivo pokojne bývanie v malom tehlovom dome s výhľadmi do korún stromov.

Poteší klimatizácia, 2x toaleta, okno v kúpeľni i skrýša pre deti ( druhá galéria ). Bonusom je i všetko zariadenie. Stačí dokúpiť TV, pračku a manželskú posteľ a môžete začať spokojne bývať.

Viac
Centrum mesta
Dobrá dostupnosť MHD
Historická budova
Ideálna orientácia
Klimatizácia
Komora
Malý bytový dom
Nízke prevádzkové náklady
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
S výhľadom
So zariadením
Tehlový bytový dom
Vysoké stropy
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.