BYT
/
Na predaj

NOVINKA: 3-izb. byt – Soblahovská, TN

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

144 000 €

Výmera

70 m²
Cena
144 000 €
Poschodie
1
Výmera
70 m²
Lokalita
Trenčín

3-izbový byt na Soblahovskej ulici v Trenčíne ponúka bezbariérové bývanie v pokojnej lokalite na okraji mesta.

Na výmere 70 m2 ponúka dostatočný priestor na bývanie, rozšírený o lodžiu s pevnými žalúziami, ktorá sa dá ešte predĺžiť. Dominuje mu veľká obývačka s výstupom na lodžiu, prepojená s kuchyňou. Výhľady z okien smerujú na okolitú zeleň a stromy.

Je umiestnený na prízemí 3-poschodovej 40-ročnej bytovky s centrálnou plynovou kotolňou. Zrekonštruovaná a zateplená bola v roku 2022. Byt prešiel v roku 2019 čiastočnou modernizáciou. Prislúcha k nemu pivnica s výmerou 5 m2.

Parkovanie je bezplatné pred bytovkou.

Mimoriadnou výhodou bývania v tejto lokalite je nižšia koncentrácia obyvateľstva vďaka nižšej podlažnosti bytoviek v okolí.

Viac
Balkón
Bezbariérový
Čiastočná rekonštrukcia
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Tehlový bytový dom
Zeleň v okolí
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Vladimír Gábor
Keď ako maklér otváram dvere bytov a domov, sú pre mňa najskôr skrytým tajomstvom. Som v príjemnom očakávaní, čo uvidím a čím výnimočným ma každá nehnuteľnosť zaujme. Vo fáze home stagingu z nej môžem vyčarovať skvost, ktorý padne do oka svojmu novému majiteľovi. Proces kúpy a predaja nehnuteľností som s mojou rodinou zažil už mnohokrát, a preto veľmi dobre poznám všetky jeho aspekty. Klientovi, ktorý si ma vyberie celý proces odborne garantujem a informujem o tom, čo robíme a čo nás ešte čaká k dotiahnutiu celej transakcie do úspešného konca.