BYT
/
Na predaj

3-izb. byt – Soblahovská, TN

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

144 000 €

Výmera

70 m²
Cena
144 000 €
Poschodie
1
Výmera
70 m²
Lokalita
Trenčín

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt na Soblahovskej ulici v Trenčíne (pri Leoni a Villa parku), ktorý zaručuje komfort bývania v bezbariérovom prostredí. Nachádza sa v tichej lokalite na okraji mesta a predstavuje ideálne miesto na život pre tých, ktorí hľadajú pokoj a súkromie.

S celkovou výmerou 70 m² ponúka priestranné a pohodlné bývanie. Srdcom bytu je veľká obývacia izba spojená s kuchyňou, z ktorej sa vstupuje na lodžiu s pevnými žalúziami. Tá ponúka možnosť predĺženia a stáva sa tak perfektným miestom na relax a vychutnávanie si výhľadov na okolitú zeleň a stromy.

Byt sa nachádza na prízemí 3-poschodovej bytovky, ktorá bola postavená pred 40 rokmi. V roku 2022 prešiel budova kompletnou rekonštrukciou a zateplením. Samotný byt bol čiastočne modernizovaný v roku 2019, čo mu dodáva moderný vzhľad a funkčnosť. K dispozícii je aj pivnica o veľkosti 5 m² pre dodatočné úložné priestory.

Žiadne starosti s parkovaním – pred bytovkou je dostupné bezplatné parkovanie. Byt sa pýši nielen svojou praktickou polohou a príjemným bývaním, ale aj tým, že sa nachádza v oblasti s nižšou koncentráciou obyvateľstva, vďaka čomu je tu menej rušno a žije sa tu pokojnejšie.

Ak si predstavujete bývanie v pokojnej, zelenej oblasti s príjemným prostredím a dobrou dostupnosťou, tento byt na Soblahovskej ulici v Trenčíne bude tou pravou voľbou pre vás.

Viac
Balkón
Bezbariérový
Čiastočná rekonštrukcia
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Tehlový bytový dom
Zeleň v okolí
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Vladimír Gábor
Rukami mi prešli desiatky nehnuteľností. Predával a kupoval som pre klientov nehnuteľnosti v Trenčíne, Novej Dubnici, Bánovciach nad Bebravou, Adamovských Kochanovciach, Beckove, Trenčianskych Stankovciach a na mnohých ďalších miestach. Mojim cieľom je hladký predaj bez stresov a úplný prehľad klienta o transakcii v každom čase predaja. Profesionálne spracovanie marketingu považujem za samozrejmosť. Ako fanúšik technológií používam pri svojej práci nielen Matterport na 3D skenovanie nehnuteľností, ale pri cenových analýzach aj asistenciu umelej inteligencie, skripty a automatizácie. Mám vyvinuté vlastné, originálne postupy, ktoré mi umožňujú byť o krok vpred. Som vám kedykoľvek k dispozícii osobne aj telefonicky.