BYT
/
Na predaj

3-izb. byt – TN, Soblahovská

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

149 000 €

Výmera

70 m²
Počet izieb
3
Cena
149 000 €
Poschodie
2
Výmera
70 m²
Lokalita
Trenčín

Tento 3-izbový byt s veľkým potenciálom je situovaný na 2. poschodí (2/8) zatepleného bytového domu s výťahom. Je vo veľmi zachovalom pôvodnom stave s vymenenými oknami a murovaným šatníkom/komorou pri vstupe. K bytu prislúcha balkón s JV orientáciou a príjemným výhľadom, murovaná pivnica, možnosť využiť spoločnú miestnosť na odkladanie bicyklov a kočíkov.
Byt je orientovaný do bočnej ulice, so športovým a detským ihriskom hneď pri dome. Zariadenie je v cene, byt je kúpou voľný. Výmery: 65 m2 byt + 3 m2 balkón + 2 m2 pivnica.

Veľkou výhodou tohto bytu okrem lokality a dispozície je aj možnosť voľby medzi väčšou rekonštrukciou na začiatku, alebo okamžitým bývaním len s menšími úpravami.

Okolie Soblahovskej ulice je jedna z najlepších a najžiadanejších lokalít na bývanie v Trenčíne. Je tu veľa zelene, ste blízko centra mesta, nemocnice, lesoparku Brezina, a so všetkou občianskou vybavenosťou po ruke.

Obhliadky sú možné priebežne, teším sa na stretnutie s Vami.

Viac
Balkón
Bez ťarchy
Bezpečná transakcia
Blízko parku
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Komora
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Pivnica
Plastové okná
Výťah
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Gabriela Likavská
Oblasť realít ma vždy veľmi zaujímala a navyše som sama viac krát menila bývanie. Keď sme sa naposledy presťahovali z bytu do domu, prišla do toho aj zmena zamestnania po rokoch práce v medzinárodnej spoločnosti. Spojila som tak moje osobné aj pracovné skúsenosti z obchodu, financií, či práce s ľuďmi, a v tejto profesii ma najviac teší a motivuje, že môžem reálne pomáhať klientom napĺňať ich predstavy o ideálnom bývaní či investičných zámeroch. Z vlastných skúseností viem, že mať pri sebe spoľahlivého partnera pri náročných rozhodnutiach sa určite oplatí.