fbpx
BYT
/
Na predaj

3-IZB. BYT – ŠPAČINCE

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

113 900 €

Výmera

64 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
0
Cena
113 900 €
Poschodie
2
Výmera
64 m²
Lokalita
Trnava okolie

Investujte do 3-izbového bytu č. 19 (64,44 m2) na 3.nadzemnom podlaží v novostavbe Pálenica Špačince. Tento tehlový bytový dom aktuálne vyrastá v pokojnej lokalite obce Špačince nad Krupským potokom v objekte bývalej pálenice. Byt sa predáva v štádiu holobyt a v jeho cene je pivničná kobka (2,75 m2).

V prípade záujmu je tiež možnosť zakúpiť si vonkajšie parkovacie státie pred bytovým domom a to za cenu 1.990,-EUR. V rámci tohto projektu neďaleko bytového domu vyrastie tiež park s detským ihriskom. Veľkou výhodou tejto lokality je výborná a rýchla dostupnosť do mesta Trnava, ktoré sa nachádza len pár kilometrov. Termín dokončenia jar 2021.

Celú aktuálnu ponuku bytov na predaj v tomto projekte nájdete na stránke www.palenicaspacince.sk .

Viac
Blízko parku
Detské ihrisko
Malý bytový dom
Nízke prevádzkové náklady
Parkovacie miesto
Pivnica
Príroda
Tichá lokalita
Všetky inzeráty makléra
Slavomír Tuleja
Nehnuteľnosti sú mojím životom už 20 rokov. Opakovane pomáham klientom kupovať a predávať ich nehnuteľnosti bezpečne, a čo najbližšie k ich ideálnej predstave. Pokiaľ si zvolíte spoluprácu so mnou, získate partnera, ktorý dlhodobo sleduje situáciu na realitnom trhu a odporučí kúpu alebo predaj Vašej nehnuteľnosti za najlepšiu cenu. Budete mať istotu, že svoju nehnuteľnosť, alebo peniaze za predaj získate bezpečne a bez rizika neúspechu alebo straty.