fbpx
BYT
/
Úspešne predaná

BA II – RUŽINOV

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

151 000 €

Výmera

68 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
0
Cena
151 000 €
Poschodie
6
Výmera
68 m²
Lokalita
Bratislava, Ružinov

O akú nehnuteľnosť išlo?
Veľmi dôkladne zrekonštruovaný 3-izb.byt v najzelenšej časti Ružinova. Možnosť ihneď bývať bez väčších investícií !
Čo boli ciele klienta?
Predaj nehnuteľnosti za cenu, ktorá by im umožnila splatiť zostatok úveru ideálne čím skôr

Aká bola stratégia predaja?

Majiteľia – manželia, ktorí sa presťahovali do zahraničia, sa na mňa obrátili s požiadavkou zabezpečiť predaj bytu. Nakoľko ho už dlho predávali cez inú realitnú kanceláriu a nevedeli prečo sa im nedarí predať. Nerád by som posudzoval činnosť predchádzajúcej kancelárie, ale pri tejto ponuke bolo potrebné vyzdvyhnúť a úkázať všetky silné stránky a tým pritiahnuť pozornosť klientov, ktorí sú ochotní akceptovať aj vyššiu cenu a vedia oceniť kvalitu. Veľmi nám v tom pomohla aj nová prezentácia spracovaná aj formou virtuálnej prehliadky.
Aký bol výsledok?

Ponuka zaujala a generovala pomerne dosť telefonátov od záujemcov z ktorých, sme po určitom čase vybrali vhodného kupujúceho. Taktiež by som spomenul, že bolo potrebné dôkladne pripraviť celý proces zaplatenia kúpnej ceny zo strany kupujúceho,vzhľadom na fakt, že bol občanom Španielska. Nakoniec sa veľmi tešil zo svojho nového bývania.

Ak potrebujete rýchly a bezpečný predaj bytu, neváhajte ma kontaktovať, verím, že sa Vám to určite vyplatí !

Viac
Balkón
Dobrá dostupnosť MHD
Exteriérové žalúzie
Klimatizácia
Okamžité nasťahovanie
Všetky inzeráty makléra
Bohumil Vítek
Mám za sebou pôsobenie v bankovom sektore, ale okolnosti ma priviedli k realitnej činnosti, kde som sa 7 rokov venoval komerčným nehnuteľnostiam. Avšak až pri nehnuteľnostiach ako sú byty, rodinné domy a pozemky, ktoré sú určené na bývanie som pochopil, akú veľkú zodpovednosť nesieme my realitní makléri, keď sa na nás ľudia obracajú s dôverou pri kúpe a predaji tej svojej nehnuteľnosti. Pre mňa je táto dôvera veľmi zaväzujúca, takže každý prípad beriem veľmi osobne.