fbpx
DOM
/
Na predaj

3-IZB. RD – Dunajská Streda

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

159 900 €

Výmera

99 m²
Počet izieb
3
Cena
159 900 €
Výmera
99 m²
Lokalita
Dunajská Streda

Dobre riešený bezbarierový 3 izb. RD s úžitnou výmerou 99 m2 a s pozemkom 910 m2. Dom pozostáva zo: vstupná hala, spálňa, 1 kúpeľňa s vaňou a toaletou, kuchyňa s obývacou izbou a jedálňou, detská izba, 2 kúpeľňa s vaňou a toaletou. Predáva sa zariadený. Postavený podľa katalógového projektu Alfa 115. V miestnostiach je laminátová podlaha v prevedení dreva a v kúpeľňach keramická dlažba. Obývaciu miestnosť zútuľňuje aj krb na drevo. Novostavba z r. 2015. Sú tam 2 studne, žumpa, obecná voda. Taktiež je tam záhradný domček a projekt na garáž. K domu prináleží pozemok o výmere 910 m2 (zadná a predná záhrada). Mesačné náklady sú 120 EUR/mes.
Výborná a tichá lokalita uprostred obce, neďaleká zástavka autobusu, stanica v Lehniciach (9 km), potraviny, piváreň, materská škola, rekreačné stredisko Madarász.

Viac
Bezbariérový
Dobré rozmery pozemku
Krb
Novostavba
Oplotenie
Samostatne stojaci dom
Tichá lokalita
Záhradný domček
Všetky inzeráty makléra
Michaela Fundárková
Po rokoch pôsobenia v zahraničí na obchodnom oddelení v hotelierstve som si konečne splnila svoju túžbu pracovať v realitách. Reality ma vždy veľmi priťahovali. Kúpu a predaj považujem za veľmi dôležitý, no zároveň vzrušujúci proces v živote. S radosťou vás budem sprevádzať týmto významným životným rozhodnutím, ukážem vám správny smer a pomôžem vám.