fbpx
BYT
/
Na prenájom

3IZB. BYT, BA – KARLOVA VES

Typ

BYT

Ponuka

Na prenájom

Cena

670 € / mes.

Výmera

64 m²
Počet izieb
3
Cena
670 € / mes.
Poschodie
9
Výmera
64 m²
Lokalita
Karlova Ves

Krásny výhľad na Kamzík a zelenú panorámu si môžete vychutnávať z tohto 3-izbového bytu, ktorý sa nachádza v žiadanej lokalite pri Líščom údolí. Kompletne nadštandardne prerobený a prakticky dispozične riešený ponúka príjemné bývanie a dostatok priestoru. Byt s výmerou 64,41 m2 a veľkou lodžiou poteší úplne novou kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi zn. Whirpool (umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, varná doska, elektrická rúra, mikrovlnka s grilom) a nerušenými výhľadmi z každej strany.
Lokalita a okolie poskytuje veľmi dobrú občiansku vybavenosť a skvelé možnosti pre turistiku a cykloturistiku. Bývajte blízko lesného parku, kde si môžete užívať prírodu a rôzne športové aktivity.

Cena je 670 Eur/mesiac vrátane energií pre 1 osobu.
Hľadáme dlhodobého a seriózneho nájomcu.

Viac
Blízko parku
Kompletná rekonštrukcia
Lodžia
Nadštandardné materiály
Napojenie na všetky IS
Okamžité nasťahovanie
Príroda
S výhľadom
Výťah
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Veronika Varholová
Počas mojej 13 ročnej praxe som sa naučila byť odborníkom. Robiť túto prácu profesionálne bolo mojím snom. A teraz si ho plním. Teším sa, keď môžem klientom pomôcť a byť súčasťou ich dôležitého rozhodnutia, či už sa jedná o predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti. Veľmi si vážim každú spoluprácu a každé jedno ocenenie od mojich klientov. Mnohí sa na mňa obracajú aj po niekoľkých rokoch. Vzácna dôvera. Ďakujem. Už teraz sa teším na každú ďalšiu spoluprácu.