fbpx
BYT
/
Na predaj

4-izb. byt – BA, Devínska Nová Ves

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

165 000 €

Výmera

85 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
1
Cena
165 000 €
Poschodie
8
Výmera
85 m²
Lokalita
Bratislava, Devínska Nová Ves

Byt s najkrajším, ničím nerušeným výhľadom až na západnú – rakúsku stranu.
V r. 2016 vymenené interiérové dvere, v r. 2003 vymenené plastové 3-komorové okná a balkónové dvere. Tiež vstupné vchodové dvere za bezpečnostné. Pôvodné jadro odstránené a kúpeľňa je murovaná, stúpačky vymenené. Kuchyňa je otvorená a tým aj zväčšená. Priechodná hala je dobre riešená aktuálne sa využíva na domácu kanceláriu. Byt má dostatočné odkladacie priestory (vstavané skrine v hale, v chodbe pred obývačkoua tiež v spálni. Benefitom je veľký priestor na odkladanie napr. na bicykle, regále a pod. na chodbe pri byte. S bytom sa samozrejme predáva pivničná kobka. Bytový dom je čerstvo zateplený, zrekonštruovaný, nové výťahy.
Len kúsok od domu je veľký verejný športový areál, detské ihrisko a les. Kompletná občianska vybavenosť.
Mesačné náklady – 199,-€ na 3 osoby, elektrina – 50,-€/mesačne, plyn (plynový sporák) – 15,-€/na 3 mesiace. internet Telekom – 30,- € (Magio – pevná linka, internet).
Byt je bez ťarchy, kúpou okamžite voľný.

Viac
Balkón
Bez ťarchy
Čiastočná rekonštrukcia
Dobrá dostupnosť MHD
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
S výhľadom
Skladový priestor
Slnečný
Všetky inzeráty makléra
Jana Homolková
Rovnako ako pre väčšinu ľudí, môj domov je mojím najväčším aktívom. Je to oveľa viac, než investícia, je to miesto, kde vyrastajú moje deti. Viem, že ľudia majú veľa emócií previazaných do svojich domovov. To je dôvod, prečo venujem toľko pozornosti na pochopenie potrieb mojich klientov, keď sa na mňa obrátia s požiadavkou na kúpu bytov, či domov.