BYT
/
Na predaj

4-IZB. BYT – BA II, NIVY

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

499 000 €

Výmera

103 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
1
Cena
499 000 €
Poschodie
14
Výmera
103 m²
Lokalita
Ružinov

Elegantný, akoby na Dunaji plávajúci s extra veľkými oknami na všetky strany presvetlený 4-izb. byt v čerstvo skolaudovanej novostavbe v Ružinove – časť Nivy len pár krokov od Starého Mesta s výhľadom na Bratislavský hrad, Dunaj či most Apollo.
Nová Lková kuchynská linka s ostrovčekom, barovým sedením so vstavanými šikovne vybranými spotrebičmi Siemens, doplnená o exkluzívnu a vysoko odolnú kuchynskú dosku z umelého kameňa zn. Technistone. Vstavaný nábytok v spálni, predsieni a obývacej izbe Vám umožňuje okamžité nasťahovanie s doladením daľších dvoch izieb podľa Vašich predstáv a túžob.
Priestranná pivnica v cene, možnosť dokúpiť nadštandardné široké garážové státie. 24h recepcia, veľký zelený park s detským ihriskom vedľa BD, vyše 10m2 južná terasa, predpríprava na klimatizáciu a ext. žalúzie, drevené podlahy, šatník/práčovňa, 2 x toaleta a kúpeľňa s vaňou aj vstavaným sprchovým kútom by mali napomôcť k Vášmu rozhodnutiu prísť nasať atmosféru tohto príjemného bývania. Teším sa na obhliadku s Vami.

Viac
Bezbariérový
Drevené podlahy
Novostavba
Pivnica
Recepcia
Terasa
Všetky inzeráty makléra
Tomáš Brejčák
Verím, že poslaním realitného makléra nie je ohurovať, ale sprostredkovať v prvom rade obhliadku a neskôr aj prevod nehnuteľnosti tak, aby všetko išlo hladko a akoby prirodzene. Vždy sa snažím vcítiť sa do role ako predávajúceho tak aj kupujúceho a podľa možností a okolností im obom spríjemniť tento zážitok.