BYT
/
Úspešne predaná

08/2022 BA – Ružinov

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

249 000 €

Výmera

83 m²
Počet izieb
4
Cena
249 000 €
Poschodie
4
Výmera
83 m²
Lokalita
Bratislava, Ružinov

Kompletná rekonštrukcia vždy ukazuje vkus a potreby vlastníkov danej nehnuteľnosti. Tento 4-izb. byt (83 m2) bol rekonštruovaný pred piatimi rokmi. Nebolo treba veľa obhliadok, aby sa takáto podoba bytu hodila budúcim majiteľom. Výborne sa hodilo, že v rámci rekonštrukcii boli zväčšené otvory všetkých interiérových dverí a osadené nové zárubne. Nový majiteľ tak konečne nemusí skláňať hlavu kvôli svojej výške pri vstupe do miestností.
Benefitom tohto bytu boli vymenené všetky rozvody – stúpačky, elektrina, plyn. Na chodbe je nová samostatná elektrická rozvodná skriňa. V každej izbe sú rozvody ETERNETu (sieť. kábel). Kuchyňa – DECODOM, zaujímavosťou je varná doska kombinová – časť indukcia a časť plynová. A zaujala aj izba-pracovňa s prvkami zvukovej izolácie. Aktuálne slúži ako odhlučnená pracovňa, dá sa využiť ako malé nahrávacie štúdio.
V rovnakom čase a v rovnakom dome som ponúkala 4-izbový byt ale v pôvodnom stave. Každý záujemca tak mohol porovnať kompletne zrekonštruovaný byt a byt v pôvodnom stave. Porovnajte aj Vy, pre ktorý by ste sa rozhodli:

08/2022 BA – Ružinov

Viac
Kompletná rekonštrukcia
Občianska vybavenosť
Slnečný
Výťah
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Jana Homolková
Rovnako ako pre väčšinu ľudí, môj domov je mojím najväčším aktívom. Je to oveľa viac, než investícia, je to miesto, kde vyrastajú moje deti. Viem, že ľudia majú veľa emócií previazaných do svojich domovov. To je dôvod, prečo venujem toľko pozornosti na pochopenie potrieb mojich klientov, keď sa na mňa obrátia s požiadavkou na kúpu bytov, či domov.