fbpx
BYT
/
Na predaj

4-izb. byt – BA, Staré Mesto

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

570 000 €

Výmera

181 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
3
Cena
570 000 €
Poschodie
2
Výmera
181 m²
Lokalita
Bratislava, Staré Mesto

Prémiová ponuka 4-izbového bytu v novostavbe priamo pod bratislavským hradom. Pre všetkých, ktorí si nevedia predstaviť bývanie nikde inde ako v centre mesta. Vďaka unikátnej polohe je byt zaujímavý aj ako investícia. Štedrá výmera bytu, priestrannosť a trojstranná orientácia otvárajú rôzne možnosti dispozičných úprav a zariadenia na mieru podľa požiadaviek budúceho majiteľa. Nezaostávajú ani technologické parametre ako podlahové vykurovanie (zdrojom je plynová kotolňa v dome), centrálna chladenie, drevohliníkové okná s izolačným trojsklom či príprava na vonkajšie žalúzie s elektrickým ovládaním. K bytu je možné dokúpiť až 2 garážové státia za sebou + 1 skladovacie (pre motorky či veteránov) spolu za cenu 60.000 EUR.

Základné parametre: 2.posch./5, plocha bytu 181,38 m2 + 2 balkóny 17,79 m2 + murovaná pivnica na prízemí 5,71 m2, k dispozícii je v dome tiež spoločný skladovací priestor (bicykláreň).

Viac
Balkón
Centrálne chladenie
Centrum mesta
Dobrá dostupnosť MHD
Garážové státie
Hliníkové okná
Holobyt
Nepriechodné izby
Novostavba
Občianska vybavenosť
Pivnica
Podlahové kúrenie
Šatník
Tehla
Ukončená výstavba v okolí
Veľkoplošné okná
Všetky inzeráty makléra
Martina Hornáčková
Kto ma pozná, vie, že svoju prácu milujem. Do každého obchodu sa púšťam s plným nasadením a cieľom doviesť ho do úspešného konca, nech ide o akokoľvek náročný prípad. Motivujú ma pozitívne reakcie a spokojnosť mojich klientov a teší ma rozmanitosť, ktorú do obchodu prinášajú ľudia a nehnuteľnosti svojou jedinečnosťou. Pre mňa sú reality celoživotnou profesiou, mojím životným štýlom.