fbpx
BYT
/
Úspešne predaná

12/2020 – BA, Vajnory

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

215 000 €

Výmera

103 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
1
Cena
215 000 €
Poschodie
2
Výmera
103 m²
Lokalita
Bratislava, Vajnory

Predávajúci sa takmer pol roka snažili predať nehnuteľnosť cez inú RK, ktorá okrem toho, že nesprávne nacenila nehnuteľnosť, zvolila aj veľmi nekvalitný marketing.
Na základe odporúčania ich rodinného príbuzného (môjho bývalého klienta), sa ma rozhodli osloviť. Svoje rozhodnutie určite neoľutovali, pretože do 2 mesiacov od nášho prvého stretnutia, sme sa stretli pri odovzdávaní tejto unikátnej nehnuteľnosti novým majiteľom – mladej príjemnej rodinke. Predávajúci boli veľmi milí, okamžite zabezpečili všetky potrebné podklady a cely predaj mi s dôverou zverili do rúk. Už sa teším na našu ďalšiu spoluprácu 🙂 .

Viac
2 prístupy na pozemok
Garážové státie
Ideálna orientácia
Klimatizácia
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Optický internet / TV
Parkovacie miesto
Plastové okná
Predzáhradka
Šatník
Skladový priestor
Tehlový bytový dom
Tichá lokalita
Vlastné kúrenie
Všetky inzeráty makléra
František Fortuna
Ak svoje záľuby dokážete preniesť do pracovného prostredia, tak nerozlišujete rozdiel medzi časom venovaným práci a voľným časom. V tejto profesii som to našiel. Pre príjemný zážitok z predaja alebo kúpy vašej vysnívanej nehnuteľnosti vám ponúkam svoje vedomosti získané na Stavebnej fakulte, pracovné skúsenosti z banko-poistného prostredia a taktiež osobnú skúsenosť ako kupujúci a predávajúci.