fbpx
BYT
/
Na predaj

4-Izb. byt – Nitra, Klokočina

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

139 990 €

Výmera

102 m²
Počet izieb
4
Cena
139 990 €
Poschodie
9
Výmera
102 m²
Lokalita
Nitra

4-izbový priestranný byt na sídlisku Klokočina ponúka pokojné bývanie s výhľadmi na mesto Nitra. V byte prebehla pred pár rokmi kompletná rekonštrukcia. Nový majiteľ počas horúcich letných dní určite ocení klimatizáciu, ktorá je súčasťou vybavenia bytu. Veľkou výhodou sú dva veľké balkóny, na ktoré je prístup z obývacej izby a kuchyne. Byt má dobre dispozičné riešenie. Disponuje tromi spálňami (nepriechodné), obývacou izbou, kuchyňou a kúpeľňou a veľkým šatníkom. Byt sa predáva zariadený.
Parkovanie v okolí bytového domu je bezproblémové. V blízkosti sa nachádza škola, škôlka, obchod, MHD. Do centra mesta sa viete autom dostať za 5 min.

Viac
Balkón
Bezpečná transakcia
Klimatizácia
Občianska vybavenosť
Plastové okná
S výhľadom
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.