DOM
/
Na predaj

4-izb. dom – tovarníky

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

285 000 €

Výmera

150 m²
Počet izieb
4
Cena
285 000 €
Poschodie
1
Výmera
150 m²
Lokalita
Topoľčany

Stále najpopulárnejšou lokalitou na bývnie sú Tovarníky, a tu sa práve nachádza naša nehnuteľnosť. Zrekonštruovaná kocka stojí na pozemku s peknými rozmermi a tak v prípade, že sa viete uskromniť s menšou záhradou k domu, máte ďalší stavebný pozemok. Priebežne rekonštruovaný dom má 3 spálne na poschodí, a otvorenú obývačku s jedálňou a kuchyňou na prízemí. Disponuje rôznymi úložnými priestormi ako veľká práčovňa, kumbál či špajza, čo ocení každá viac členná rodina.

Dve garáže a ďalšie parkovacie miesta pred domom na vlastnom pozemku sú ďalšie body naviac. Slnečne orientovaná záhrada je priestranná a dominantou je veľká čerešňa “srdcovka” v strede, okrem nej je tu aj altánok či ďalšia slnečná terasa rovno z obývačky.

Dom je ideálny pre mladú rozrastajúcu rodinu, pretože škôlka je doslova pár metrov od domu a škola pár minút autom či bicyklom. Jednoducho občianska vybavenosť “predmestia” Topoľčian je pre nich ako stvorená. Dom sa predáva komplet zariadený.

Viac
Altánok
Balkón
Bez ťarchy
Blízko parku
Dobrá dostupnosť MHD
Dobré rozmery pozemku
Komora
Krb
Pivnica
Plastové okná
So stavebným pozemkom
Terasa
Všetky inzeráty makléra
Lucia Čuziová
Vďaka dlhoročnej znalosti tejto lokality som pripravená byť vaším dôveryhodným konzultantom v oblasti realít. Môžete si byť istý, že na svojej strane budete mať správne skúseného vyjednávača, ktorý vás bude zastupovať pri predaji vašej nehnuteľnosti. Pre každú nehnuteľnosť, ktorú uvádzam na trh, mám plán. Som vždy naladená s vami konzultovať, klásť správne otázky a čo je najdôležitejšie, počúvať vaše potreby. Potom skombinujem svoju vášeň pre styling, metodiku predaja a najmodernejšie marketingové techniky, aby som poskytla komplexné riešenie, ktoré je zamerané na dosiahnutie prémiového výsledku a nenechá absolútne nič na náhodu.