fbpx
DOM
/
Na predaj

4-IZB. NOVOSTAVBA, BOŠANY

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

180 000 €

Výmera

125 m²
Počet izieb
4
Cena
180 000 €
Výmera
125 m²
Lokalita
Topoľčany

Ponúkam nádhernú novostavbu v obci Bošany, ulica Športovcov, ktorá má všetkých 5P. Precíznosť-Poloha-Priestrannosť-Parkovanie-Pekný vzhľad. Srdcom každého domu je kuchyňa a tu je vkusne prepojená s obývačkou a všetko je umocnené vyvýšeným stropom formou galérie. Dom je krásne presvetlený vďaka výbornej orientácii.
Pozemok o rozlohe 700 m2 je celodenne zaliaty slnkom. Staviteľ aj na tomto dome opäť ukázal svoje vysoko kvalitné prevedenie jednotlivých prác. Novostavba je výborne dispozične riešená. Nočná časť oddelená od dennej a prechod na terasu (43 m2) z každej izby je veľkým bonusom. V tomto nízkoenergetickom dome boli použité kvalitné materiály, ako vinylová podlaha, sanita Grohe. Samotná záhrada ešte nie je hotová, čaká na nového majiteľa, ktorý jej dá svoju osobitú pečať vzhľadu.
Obec má úplnú občiansku vybavenosť, budem sa opakovať, čo teraz napíšem, ale je to tak. Bošany je obec s výhodami mesta.

Viac
Exteriérové žalúzie
Komora
Krb
Napojenie na všetky IS
Nepriechodné izby
Nízke prevádzkové náklady
Novostavba
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Oplotenie
Plastové okná
Podlahové kúrenie
Šatník
Súkromná ulica
Tehla
Terasa
Tichá lokalita
Všetky inzeráty makléra
Igor Slávik
VENI,VIDI, VENDI... PRIŠIEL SOM, VIDEL SOM, PREDAL SOM... Týmito tromi ne-obyčajnými slovami by som v skratke definoval, čo robím. Bývanie je pre každého človeka esenciálnou potrebou. Úspešné zobchodovanie predaja a spokojnosť klienta sú pre mňa tie najvyššie priority v tomto biznise. Hlavne si uvedomujem veľkú zodpovednosť a záväzok voči klientovi, ktorý sa spolieha na moju profesionalitu, odbornosť a celkovú úspešnosť daného obchodu. Je to práca, ktorú ak robíte naplno, z vás robí úspešných a z klientov spokojných ľudí.