fbpx
DOM
/
Na predaj

4-IZB. RD – BOŠANY

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

168 490 €

Výmera

109 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
2
Cena
168 490 €
Poschodie
0
Výmera
109 m²
Lokalita
Topoľčany

Nadčasový 4-izbový rodinný dom s komfortnou výmerou a vynikajúcou dispozíciou. Presne taký, ako ho vidíte na 3D obhliadke ho môžete mať aj vy vo výnimočnom projekte v Bošanoch – Dukelská Residence. Projekt, ktorý vyrastie tento rok ponúka posledné 4 voľné pozemky na súkromnej ulici s elektricky poháňanou bránou kam budú mať prístup iba rezidenti.

Rodinný dom, ktorý vám v projekte postavíme bude vyhotovený na kľúč a vám už nezostane nič iné, iba si doniesť zubnú kefku a nasťahovať sa. Dom má 3 spálne, kuchyňu prepojenú s obývacou izbou z ktorej je výstup na terasu o výmere 25m², technickú miestnosť s výstupom na pochôdznu povalu, dve kúpeľne s toaletami, šatníkový priestor pri hlavnej spálni, špajzu a vstupnú halu so samostatnou toaletou. Dom bude postavený z tehly o hrúbke 300 mm, ktorá bude zateplená polystyrénom. Nehnuteľnosť bude napojená na všetky inžinierske siete a jej kúrenie bude zabezpečené teplovodným podlahovým kúrením. Nakoľko tento rodinný dom ešte nie je vo výstavbe, tak si viete niektoré prvky prispôsobiť aj podľa vlastného uváženia. Nehnuteľnosť bude dokončená do posledného detailu ako sú zámkové dlažby v exteriéri či oplotenie pozemku, ktorého výmera bude od 600 do 700m². Dokončenie vášho nového domova vieme zrealizovať už do 8 mesiacov. Na výber je viacero projektov rodinných domov. Nenechajte si ujsť príležitosť žiť v súkromnej ulici v rodinnom dome, ktorý vám bude robiť radosť každý deň.

Viac
Bez ťarchy
Bezpečná transakcia
Bezplatný odhad ceny
Dobré rozmery pozemku
Krb
Možnosť dispozičnej zmeny
Napojenie na všetky IS
Nízke prevádzkové náklady
Nízkoenergetický dom
Novostavba
Občianska vybavenosť
Samostatne stojaci dom
Šatník
Súkromná ulica
Terasa
Všetky inzeráty makléra
Filip Urminský
K práci realitného makléra ma dostala túžba “zmeniť kurz“ môjho profesijného života. Pracoval som v bankovníctve, kde som ľuďom pomáhal riešiť ich bývanie z pohodlia pracoviska, avšak časom som dospel k záveru, že nechcem tráviť toľko času v kancelárii. Moja momentálna profesia mi dáva voľnosť, slobodu rozhodnutia a možnosť sebarealizácie, ktorá je z môjho pohľadu veľmi dôležitá. Mojim cieľom v každom obchodnom prípade je dosiahnuť maximálnu spokojnosť všetkých zúčastnených strán, aby sme si aj o rok neskôr vedeli sadnúť na dobrú kávu a porozprávať sa.