DOM
/
Na predaj

4 -Izb. RD – Cabaj – Čápor, Nitra

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

279 990 €

Výmera

110 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
4
Cena
279 990 €
Poschodie
2
Výmera
110 m²
Lokalita
Nitra, Šaľa

Rodinný dom spĺňa všetky potreby klienta. Výbornú dostupnosť, rozpočet, dispozíciu aj celkový stav.
Dom je dvojpodlažný s dvomi kúpeľňami, každé poschodie má svoju. Denná časť je umiestnená na prízemí spolu s garážou s priamim vstupom do domu. Na poschodí sú 3 izby s východom na balkón. Dominantou domu je veľká terasa s výhľadmi prepojená s obývačkou.
Na záhrade je automatická závlaha, robotická kosačka, skleník s automatickým vetraním, ohrev vody v celom dome na solárne panely.
Na radiátoroch sú elektrické merače, ktoré regulujú teplotu v každej izbe samostatne. Klimatizácia sa postará o príjemné chladenie v horúčavách. Na dvore je okrem hlavnej garáže ešte jedna. Zeleň vysadená po okrajoch pozemku vytvára súkromie pri pobyte v bazéne ako aj na terase.
Pozemok je veľkorysý s výmerou 800m2. BONUS: dom je čerstvo vymaľovaný na bielo pre nových majiteľov.

Viac
Alarm
Automatická závlaha
Bazén
Garážové státie
Klimatizácia
Napojenie na všetky IS
S výhľadom
Samostatne stojaci dom
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.