DOM
/
Na predaj

4 -Izb. RD – Janíkovce, Nitra

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

322 000 €

Výmera

126 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
2
Cena
322 000 €
Poschodie
0
Výmera
126 m²
Lokalita
Nitra

Celková úžitková plocha domu je krásnych 126 m2. Pri návrhu sa dbalo na oddelenie kľudovej časti od dennej časti domu a tiež na príjemné priestorové riešenie, ktoré nebude evokovať stiesnené podmienky. Izby majú pekné výmery a výhodou je naozaj priestranná obývacia izba (32m2) s napojením na terasu (20m2). Kuchyňa má praktickú komoru, v dome je dostatok úložných priestorov vďaka miestu na vstavané skrine a šatníku a tiež vyšiel priestor na technickú miestnosť. V dome sú dve toalety, sprcha aj vaňa. Tento bungalov vyhovie určite aj väčšej alebo rozrastajúcej sa rodine. Výmera pozemku je taktiež veľkorysá a to 765 m2.

V dome sa nachádza klimatizácia a rekuperácia. Príjemný štandard Vám zaručuje po kúpe ihneď sa nasťahovať. Okrem kuchynskej linky, ktorú si už majiteľ objedná
podľa vlastného vkusu je dom v plnom štandarde.
Dom je skolaudovaný.

Ploty okolo domu sú vybudované, takže Vaše ratolesti sa bezpečne môžu hrať v záhrade. Neďaleká cyklotrasa je k dispozície pre Vaše voľné chvíle ako aj štrkoviská pre rekreačné rybárčenie.

Dom v Janíkovciach sa nachádza v novovybudovanej časti s kompletnou infraštruktúrou a inžinierskymi sieťam vrátane kanalizácie. Rodinný dom sa nachádza len 5 minút autom od úplného centra Nitry. Ponúka pekné prostredie a úžasné výhľady.

Viac
Dobrá dostupnosť MHD
Dobré rozmery pozemku
Klimatizácia
Rekuperácia
Samostatne stojaci dom
Šatník
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.