DOM
/
Na predaj

4 -Izb. RD – Kopernica

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

149 990 €

Výmera

218 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
5
Cena
149 990 €
Poschodie
1
Výmera
218 m²
Lokalita
Žiar nad Hronom

Tento výnimočný rodinný dom z kameňa Vám vie ponúknuť množstvo priestoru pre bývanie s altánkom v tichej lokalite Kopernice, ktorá je vzdialená 5,5 km od Kremnice. Vedľa domu Vám je okrem veľkého pozemku o výmere 2871 m2 k dispozícii aj zimná záhrada a dvojgaráž. Solárne panely osadené na streche domu zabezpečujú úsporný ohrev vody. Príjemná vyrastená a udržiavaná záhrada je balzamom na dušu. Dom je na polosamote s výhľadom na okolité kopce.
Kopernica je miesto spojenia viacerých športov ako je cykloturistika, beh a aj rybárčenie v blízkom rybníku. Pre športových nadšencov lyžiarov je neďaleké stredisko Skalka a Krahule. Chov Danielov a poľovnícky revír je pýchou tejto malebnej obce. Pôdorys domu a ostatné technické informácie Vám rada zašlem mailom.

Viac
2 prístupy na pozemok
Altánok
Dobré rozmery pozemku
Garážové státie
Krb
Nízkoenergetický dom
S výhľadom
Solárne panely
Tichá lokalita
Vlastné kúrenie
Záhradné úpravy
Zeleň v okolí
Zimná záhrada
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.