fbpx
DOM
/
Na predaj

4-Izb. RD – Lúčnica nad Žitavou

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

66 000 €

Výmera

2 277 m²
Počet izieb
4
Cena
66 000 €
Výmera
2 277 m²
Lokalita
Vráble

Vidiecky dom s veľkým pozemkom vhodný aj na výstavbu. Pozemok má ideálne rozmery (šírka:18m, dĺžka: 128m) a k dispozícií je napojenie na všetky IS vrátane plynu. Dom sa nachádza v tichej lokalite, obklopený zeleňou a v tesnej blízkosti Farského kostola sv. Jána Nepomuckého a kaštieľa, ku ktorému prislúcha aj park.

Obec Lúčnica nad Žitavou sa nachádza len 3,4km od mesta Vráble a 18,9km od mesta Nitra. Nájdete tu potraviny, poštu, vlakovú zastávka, školu, škôlku a horúce letné dní vám spríjemní kofola či pivko načapované v miestnom pohostinsve.

Viac
Bez ťarchy
Dobré rozmery pozemku
Napojenie na všetky IS
Tichá lokalita
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.