DOM
/
Na predaj

4 -Izb. RD K – Most pri Bratislave

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

319 990 €

Výmera

93 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
3
Cena
319 990 €
Poschodie
0
Výmera
93 m²
Lokalita
Bratislava, Most pri Bratislave, Senec

Projekt NOVÝ MOST v Moste pri Bratislave ponúka pokoj a súkromie vidieka s komfortom bývania a dobrej dostupnosti mesta.
Na tomto mieste stojí súbor 7 nových moderných domov, každý s dvoma bytovými jednotkami. Dostatok miesta pre vás aj celú rodinu poskytnú štedré výmery vonku aj vo vnútri. Takmer 100 metrov podlahovej plochy prinesie vzdušnosť a dostatok priestoru pre každého. Domy sú skolaudované a hotové v modernom štandarde.

Dom typu – K
Výmera obytnej plochy: 93,33 m2
Výmera terasy: 15 m2
Počet izieb: 4
Dispozíciu domu tvorí vstupná hala s dostatočným priestorom na vstavanú skriňu a toaleta s umývadlom pre hostí. Denná časť domu je otvorený priestor. Pozostáva z kuchyne, jedálne a obývacej izby s prístupom do záhrady cez terasu. Otvorená spoločenská časť má celkovú výmeru až 39,24 m2. Celý dom je nadštandardne presvetlený s výhľadom na záhradu. Dom disponuje predprípravou na krb (komín Schiedel 200/45 °), zabezpečovacieho a kamerového systému. Nočnú časť domu tvorí spálňa so šatníkom, dve izby a kúpeľňa s priestorom na sprchu, vaňu aj toaletu. V dome sú umiestnené dve toalety. Ale dom je predsa aj o prírode, priestore a zeleni, preto oddýchnuť si môžete na veľkorysej záhrade, terase či pri vlastnom bazéne, je len na vás ako využijete 437 metrov štvorcových svojho pozemku.

Most pri Bratislave je totiž moderná plne vybavená obec, ktorá leží len 5 kilometre od Bratislavy. Nájdete tu školu, škôlku, knižnicu, zdravotnícke zariadenie, poštu či dokonca veterinárnu kliniku. Jednoducho všetko, čo potrebujete na komfortný život na vidieku, no so službami mesta. Už dnes tu stojí cesta, verejné osvetlenie, sú vybudované kompletné inžinierske siete vrátane kanalizácie.

Tak neváhajte, aby vám váš vysnený domov nevyfúkol niekto rýchlejší a ozvite sa nám.

Viac
Dlhoročné skúsenosti
Dobré rozmery pozemku
Krb
Napojenie na všetky IS
Navrhnutý interiérovým architektom
Novostavba
Občianska vybavenosť
Oplotenie
Parkovacie miesto
Predzáhradka
Pri lese
Pri vode
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.