fbpx
DOM
/
Na predaj

4 -Izb. RD – Trávnica

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

89 999 €

Výmera

110 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
0
Cena
89 999 €
Poschodie
1
Výmera
110 m²
Lokalita
Nové Zámky

Tradičný rodinný dom na dedine, ktorý je vhodný pre bývanie viac člennej rodiny. Trávnica je obec susediaca s Podhájskou, ktorá
je celoročne vyhľadávaná pre svoju priaznivú vodu na regeneráciu organizmu.
Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Predáva sa čiastočne zariadený. Príjemná záhradka na dvore za domom je rozdelená na okrasnú a úžitkovú. Posedenie na terase za domom je zárukou pokojného trávenia voľného času.
V dome sú 2 kúpeľne. Pôdorys vám rada pošlem mailom.

Viac
Bez ťarchy
Dobré rozmery pozemku
Možnosť dispozičnej zmeny
Občianska vybavenosť
Príroda
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.