BYT
/
Na predaj

5-IZB. MEZONET – BA, NIVY

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

699 000 €

Výmera

151 m²
Počet izieb
5
Parkovanie
1
Cena
699 000 €
Poschodie
8
Výmera
151 m²
Lokalita
Bratislava, Ružinov

DISPOZÍCIA
Tento 5-izb. mezonet vás nadchne hneď, ako prejdete hlavným vchodom. Byt je najlepšou voľbou pre viacčlennú rodinu. Celý mezonet je ideálne rozdelený do dennej a nočnej časti, pričom výstup na lodžiu je zabezpečený cez izbu na prízemí bytu. Na poschodí je v átriu vybudovaná športová miestnosť, kde je aj prístup k dennému svetlu. Na prízemí sa nachádza jedna kúpeľňa a na poschodí dve, pričom sa tu nachádza aj samostatná technická miestnosť pre práčku a sušičku.

KOMFORT
Najväčším komfortom je priestor, ktorý byt ponúka. Je využitý veľmi efektívne a to hlavne množstvom úložného priestoru, ktorý je zabezpečený vďaka roldorom v každej izbe a ešte aj šatníkom v hlavnej spálni. Taktiež je v každej izbe klimatizácia a veľkým plusom sú aj 3 kúpeľne. V tomto projekte sa nachádza recepcia, ktorá funguje 24/7 a bezpečnosť je taktiež zabezpečená kamerovým systémom.

LOKALITA
Projekt VIKTÓRIA je jeden z najobľúbenejších projektov na Nivách práve pre bezprostrednú dostupnosť do centra mesta a kvalitné prevedenie stavby. Na skok máte obľúbený OC Central, trhovisko Miletičova a Dulovo námestie. Plusom je aj množstvo zelene, ktoré sa nachádza v okolí, ale aj vo vnútrobloku tohto projektu. Niektoré služby a obchody sa nachádzajú priamo na prízemí, čo vám ušetrí množstvo času.

PARAMETRE
12 ročná stavba, podlahová plocha bytu je 144,9 m2, pivnica 6,2 m2, lodžia 3,7 m2, 8/8. poschodí, 3 kúpeľne, povinnosť prikúpiť garážové státie za 30.000 EUR.

Viac
2 prístupy na pozemok
Alarm
Bezbariérový
Blízko parku
Centrálne chladenie
Dobrá dostupnosť MHD
Garážové státie
Klimatizácia
Lodžia
Nízkoenergetický dom
Novostavba
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Oplotenie
Optický internet / TV
Pivnica
Recepcia
So zariadením
Veľkoplošné okná
Výťah
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Tomáš Kuba
Pri práci vo finančnom sektore a taktiež riešení hypoték som si uvedomil, aké dôležité je rozhodnutie pri výbere správnej nehnuteľnosti. Vždy sa snažím vcítiť do kože klientov, ako keby som bol na ich mieste ja. To je dôvod, prečo k celému procesu pristupujem profesionálne a ľudsky, aby bola kúpa či predaj čo najkvalitnejšou a zároveň príjemnou skúsenosťou.