DOM
/
Na predaj

5-izb RD – BA II, Ružinov

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

680 000 €

Výmera

222 m²
Počet izieb
5
Parkovanie
3
Cena
680 000 €
Poschodie
4
Výmera
222 m²
Lokalita
Bratislava, Ružinov

Zvonku nenápadný a čiastočne podpivničený RD v tradičnom štýle ponúka množstvo životného priestoru, a nemyslím tým len viac m2 a izieb ako je bežné ( 5i + 2x šatník, ÚP 222m2, ZP 128m2 ). Ale v dnešnej dobe niečo nevídané : veľa úložného priestoru, miesta na saunu, fitko a všetko potrebné vo vykurovanom suteréne a tiež niečo priam nevyhnutné pomoc s vykurovaním v podobe krbu a južnej orientácie domu.

Nadchne Vás svetlosťou a jasnou priamou komunikáciou s exteriérom, dokonca môžete priamo z postele pozorovať hviezdy. Záhrada vďaka odrastenej zeleni zabezpečuje dostatočné súkromie a už teraz som zvedavá, ktoré jej zákutie vás očarí najviac ( pozemok spolu 505m2 = 313m2 + 192m2 v užívaní za poplatok): terasa skrytá pod ihličnanom s príjemným chládkom počas horúcich dní, alebo altánok s letnou kuchyňou ( 30m2) ako stvorený na rodinné grilovačky?

Výnimočnosť tejto ponuky dotvára výborná poloha domu v zabývanom území Ružinova, odkiaľ sa všade vy i vaše deti dostanete na pešo ( MŠ, ZŠ, gymnázium, Lidl a všetka občianska vybavenosť).

Technické detaily na záver : kolaudácia 2002, všetky IS, alarm, 3x klimatizácia, el. ovládané brány. A je toho viac, to si však prezradíme na osobnej obhliadke

Viac
Alarm
Balkón
Dobrá dostupnosť MHD
Eurookná
Ideálna orientácia
Klimatizácia
Krb
Možnosť dispozičnej zmeny
Napojenie na všetky IS
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Pivnica
Podlahové kúrenie
Šatník
Sauna
Skladový priestor
Slnečný
Terasa
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.