fbpx
DOM
/
Na predaj

5 -Izb. RD – Radava

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

350 000 €

Výmera

298 m²
Počet izieb
5
Parkovanie
1
Cena
350 000 €
Poschodie
2
Výmera
298 m²
Lokalita
Nitra, Nové Zámky

Novostavba na jeden ovládací panel.
Elektrické podlahové vykurovanie – interiér bez rušivých radiátorov s jednoduchou reguláciou s dvoma snímačmi teploty – jeden sníma teplotu priestoru a druhé podlahové čidlo sníma teplotu podlahy. Samozrejmosťou je nastavenie individuálnej teploty v každej miestnosti.
Krb s exkluzívnym trojstranným sklom a výsuvným systémom, ktorý zaisťuje plynulý posun dverí a bezhlučnú prevádzku.
IQ HOUSE: systém inteligentnej elektroinštalácie – ovládanie pomocou jedného ovládača, ovládate osvetlenie, kúrenie, žalúzie, kamery, audio, video.
Pri príjemnej hudbe z AUDIO – SYSTÉMU si posedíte v zimnej záhrade, kuchyni, obývačky, v suteréne v kúpeľni a v hlavnej spálni.
Zalievanie záhrady aj keď ste preč alebo spíte: zavlažovací systém pripojený na dažďový snímač s rozdeľovačom vody až pre 6 zavlažovacích vetiev;
Videovrátnik DoorBird: môžete vidieť človeka, ktorý stojí pri vašich dverách, rozprávať sa s ním a otvoriť mu pomocou telefónu alebo tabletu a to aj keď ste KDEKOĽVEK NA SVETE.
Elektrina zo slnka – FOTOVOLTAIKA: bezplatné využitie slnečnej energie.
Ďalším obrovským benefitom je lokalita. Ste neďaleko Podhájskej, 10 km od mesta Šurany a 80 km od hlavného mesta Bratislava.
Rodinný dom je riešený ako samostatne stojaci objekt. Dom je jednopodlažný s obytným podkrovím a čiastočným podpivničením. Pohodlné bývanie tu nájde 4 aj 8 členná rodina.

Viac
Alarm
Altánok
Automatická závlaha
Exteriérové žalúzie
Ideálna orientácia
Novostavba
Oplotenie
Plynový sporák
So zariadením
Zabezpečovací systém
Záhradné úpravy
Zimná záhrada
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.