fbpx
DOM
/
Na predaj

5-izb. Rodinný dom – BA, Jarovce

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

699 000 €

Výmera

328 m²
Počet izieb
5
Parkovanie
2
Cena
699 000 €
Poschodie
2
Výmera
328 m²
Lokalita
Bratislava, Jarovce

Na ulici Chotárna 28 v Jarovciach ponúkame novostavbu zatepleného 3-podlažného rodinného domu, s podpivničením – kolaudácia z 09/2020. Pozemok má výmeru 676 m2. V interiéri domu sú ukončené vnútorné omietky, podlahy, kúrenie, krbový komín a maľovka, rozvody (elektrina, voda). Exteriér tvoria dve veľké terasy (29 m2 a 38m2 ). Vykurovanie elektrickým kotlom – podlahové a radiátory. Voda je obecná aj kanalizácia. Na pozemku je vŕtaná studňa na polievanie záhrady. Dve garáže, jedna priamo z ulice, druhá má vchod do suterénu domu. Samostatne stojaci dom je vhodný aj na podnikanie (kancelárska činnosť, ateliér, fitnes, masérske služby, súkromné ambulancie a pod.). V tejto etape je ešte možná dispozičná zmena, napr. na dve samostatné bytové jednotky, ak by si záujemca želal.
Výborné dopravné napojenie na neďalekú diaľničnú sieť do centra Bratislavy (iba 8 min.), alebo priamo na diaľnicu smery Viedeň, Budapešť, Praha. Ak máte záujem o podrobný technický popis – kontaktujte ma. Znalecký posudok je k dispozícii k nahliadnutiu. Kúpou okamžite voľný.
Základné parametre: pozemok – 676 m2, celková úžitková plocha – 328 m2, terasy – 29 m2 a 38m2.

Použitá vizualizácia © desingavenue

Viac
Exteriérové žalúzie
Garážové státie
Holodom
Klimatizácia
Novostavba
Oplotenie
Pivnica
Samostatne stojaci dom
Skladový priestor
Tehla
Všetky inzeráty makléra
Jana Homolková
Rovnako ako pre väčšinu ľudí, môj domov je mojím najväčším aktívom. Je to oveľa viac, než investícia, je to miesto, kde vyrastajú moje deti. Viem, že ľudia majú veľa emócií previazaných do svojich domovov. To je dôvod, prečo venujem toľko pozornosti na pochopenie potrieb mojich klientov, keď sa na mňa obrátia s požiadavkou na kúpu bytov, či domov.