DOM
/
Na predaj

6- IZB. RD- BELADICE

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

189 900 €

Výmera

208 m²
Počet izieb
6
Cena
189 900 €
Poschodie
2
Výmera
208 m²
Lokalita
Zlaté Moravce

Čiastočne zrekonštruovaný veľkorysý rodinný dom v obci Beladice len 17 km od Nitry. Nehnuteľnosť je situovaná v tichej časti obce Pustý Chotár a susedí priamo s parkom hotela Tartuf. K domu prislúcha pozemok o výmere 2150 m², na ktorom sa nachádza kamenná pivnica, 2 studne a žumpa, ktorá sa dá využiť napríklad ako zásobník na dažďovú vodu, nakoľko je dom pripojený na obecnú kanalizáciu. Veľkou výhodou domu je, že disponuje dvomi samostatnými vstupmi, čo z neho robí ideálnu nehnuteľnosť, buď pre veľkú rodinu alebo na kombináciu bývania a podnikania. Dispozične pozostáva z obývacej izby, spálne, kúpeľne so saunou a technickej miestnosti na prízemí a 3 izieb, kúpeľne s wc a kuchyne, z ktorej je výstup na balkón na prvom poschodí. Dom ponúka možnosť zobytniť aj podkrovie.
V obci Beladice je kompletná občianska vybavenosť vrátane základnej školy, škôlky, knižnice, lekára a lekárne, viacerých potravín, obchodu a krmivami, cukrárne, fitnescentra, kaderníctva a pohostinstva. Veľkou výhodou je rýchle napojenie na diaľnicu R1, po ktorej ste za 15min v Nitre alebo Zlatých Moravciach.

Viac
Balkón
Blízko parku
Čiastočná rekonštrukcia
Dobré rozmery pozemku
Komora
Nepriechodné izby
Optický internet / TV
Pivnica
Príroda
Samostatne stojaci dom
Slnečný
Studňa
Tehla
Tichá lokalita
Vínna pivnica
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Radovan Janček
K práci realitného makléra ma pritiahla túžba pomáhať ľudom pri tak dôležitom životnom kroku, ako je zmena doterajšieho bývania. Predaj a kúpa nehnuteľnosti sa často spája s veľkou dávkou stresu a neistoty, no ak pri sebe máte partnera, o ktorého sa môžete oprieť, ktorý Vás prevedie celým procesom a ktorý Vám bude vždy na blízku, tak sa z tejto udalosti môže stať príjemný zážitok. Pri mojej práci robím pre klienta maximum. Volím osobný a zodpovedný prístup, informujem klienta o všetkých krokoch predaja tak, aby na konci boli obe strany maximálne spokojné.