DOM
/
Na predaj

6-izb. RD – Pezinok

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

745 000 €

Výmera

246 m²
Počet izieb
6
Parkovanie
10
Cena
745 000 €
Poschodie
1
Výmera
246 m²
Lokalita
Pezinok

Dom
Rodinný dom ako taký osloví najmä tým, že ide o priestranný a dobre riešený bungalov, vhodný aj pre viacčlennú rodinu. Novostavba skolaudovaná v roku 2018 má za sebou prvé roky, ktoré overili jej kvalitu a novým majiteľom prinesú bezproblémové a komfortné bývanie na dlhé roky. Základným konštrukčným materiálom je tehla, dom aj strecha sú zateplené a v kombinácii s plastovými oknami s trojsklom má dom vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Samozrejmosťou je podlahové kúrenie a pre atmosféru nájdete v dome aj krb. Okrem domu sa na pozemku nachádza aj hospodárska budova, ktorá slúži ako dvojgaráž a zároveň má aj obytnú časť s dotiahnutými všetkými sieťami, čiže má potenciál prerábky napr. na hosťovský domček.

Pozemok
Pozemok má nadštandardných 2446 m2 a má slnečnú orientáciu (V-J-Z). Aktuálne sa okrem stavieb na pozemku nachádza pár ovocných stromov, vinohrad a jazierko, stále však ostáva veľa priestoru na realizáciu predstáv podľa nového majiteľa (napr. bazén, permakultúra, športovisko a pod.). Na závlahu pozemku je tu kopaná studňa s dobrou výdatnosťou. Časť pozemku vo výmere 1000 m2 má potenciál na výstavbu ďalšieho rod. domu. Vstup na pozemok je cez elektricky ovládanú kovovú bránu a vedie k nemu od hlavnej ulice súkromná cesta (na nej je spolupodielové vlastníctvo), vďaka čomu je bývanie na tejto adrese úplne tiché a pokojné. Určite oceníte aj neobmedzené možnosti parkovania.

Lokalita
Nehnuteľnosť sa nachádza sa v severnej časti Pezinka v obľúbenej časti Cajla v rámci zastabilizovanej zástavby rodinných domov. Táto lokalita je pokojná, blízko zelených vinohradov či mestského kúpaliska. Kúsok od domu je aj autobusová zástavka a pri doprave autom sa veľmi rýchlo dostanete na hlavné ťahy či už cez mesto alebo smerom na diaľnicu.

Zhrnutie parametrov
Podlahová plocha domu 179,57 m2, hospodárska budova 66 m2, zastavaná časť pozemku 293 m2, celkovo pozemok 2446 m2, spoluvlastnícky podiel 1/2 na súkromnej prístupovej ceste o výmere 131 m2. Podrobné technologické parametre doplním na obhliadke.

Viac
Alarm
Altánok
Bezbariérový
Dobré rozmery pozemku
Ideálna orientácia
Krb
Nízke prevádzkové náklady
Novostavba
Podlahové kúrenie
Príroda
Samostatne stojaci dom
Slnečný
Studňa
Tehla
Tichá lokalita
Ukončená výstavba v okolí
Všetky inzeráty makléra
Martina Hornáčková
Kto ma pozná, vie, že svoju prácu milujem. Do každého obchodu sa púšťam s plným nasadením a cieľom doviesť ho do úspešného konca, nech ide o akokoľvek náročný prípad. Motivujú ma pozitívne reakcie a spokojnosť mojich klientov a teší ma rozmanitosť, ktorú do obchodu prinášajú ľudia a nehnuteľnosti svojou jedinečnosťou. Pre mňa sú reality celoživotnou profesiou, mojím životným štýlom.