DOM
/
Na predaj

6-izb RD – Senec

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

510 000 €

Výmera

314 m²
Počet izieb
6
Parkovanie
4
Cena
510 000 €
Poschodie
3
Výmera
314 m²
Lokalita
Senec

Toto je dom, ktorý vás prekvapí a to vo všetkých ohľadoch. Vyzerá drobne na tak veľkom pozemku ( 1219m2 ) v záplave stromov a pritom ponúka množstvo životného priestoru v 6tich nadštandardne veľkých izbách ( ÚP 314m2, ZP 177m2 ). Okrem toho veľa úložného priestoru aj v pivnici a miesta na hobby v nedokončenej časti horného poschodia. Zmeníte ho na priestranné 2 generačné bývanie? Alebo tam bude veľkorysá hlavná spálňa s kúpeľňou a šatníkom, či sauna, fitko, čitateľský kútik, herňa pre deti? Netreba sa rozhodovať, všetko sa tam zmestí. A dokonca na prízemí viete jednoduchou úpravou získať až dve pracovne.

Očakávate, že daňou za takúto výbornú polohu domu v zabývanom území „starého“ Senca kde je všetko blízko, bude strata súkromia. Opak je však pravdou a už teraz som zvedavá, ktoré zákutie krásne udržiavanej záhrady s parkovou výsadbou Vás očarí najviac : terasa s výhľadom do záhrady a upokojujúce jazierko, intímne leňošenie pod stromami v absolútnom súkromí či preferujete pestovanie BIO ovocia a zeleniny?

Výnimočnosť tejto ponuky dotvára premyslená koncepcia, s dobrou orientáciou na svetové strany a výhľadmi do zelene.

Technické detaily na záver : kolaudácia 2000, všetky IS + studňa + optika, alarm, klimatizácia, krb, EC-B. A je toho viac, to si však prezradíme na osobnej obhliadke.

Viac
Alarm
Automatická závlaha
Balkón
Bezpečná transakcia
Ideálna orientácia
Klimatizácia
Komora
Krb
Napojenie na všetky IS
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Optický internet / TV
Parkovacie miesto
Pivnica
Samostatne stojaci dom
Studňa
Terasa
Ukončená výstavba v okolí
Záhradné úpravy
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.