DOM
/
Úspešne predaná

04/2022 : 6-izb RD – Senec

Typ

DOM

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

500 000 €

Výmera

284 m²
Počet izieb
5
Parkovanie
4
Cena
500 000 €
Poschodie
3
Výmera
284 m²
Lokalita
Senec

Výnimočnosť tejto ponuky spočívala vo výbornej polohe domu v slepej ulici v zabývanom území „starého“ Senca, na pešo od všetkého ( MŠ, ZŠ a všetka občianska vybavenosť). Plus žiadané parametre – veľký pozemok 725m2, vykurovaný suterén pod celým domom, 5i + šatník a úžitková plocha 284m2. A takých ponúk veru v poslednej dobe v Senci bolo iba pár.

Celý predaj bol zaujímavý tým, že moje nacenenie sa ZÁSADNE líšilo od nacenení mojich kolegov z iných realitných kancelárií. Keď hovorím zásadne, nemyslím tým bežný rozptyl 3-5%, ale skoro 50%!

Ako je to možné? Neviem. Napadá ma viacero dôvodov, ale…. boli by to iba špekulácie. No rozhodne stojí za to sa zamyslieť, ako je možné že dva “kolegovia” nacenili dom na 340.000€ a ja som ho nacenila – a to podstatné je že aj do troch týždňov predala – za 500.000€.

Môj návrh ceny bol potvrdený detailnou 6 stranovou konkurenčnou cenovou analýzou, ich iba rýchlym odhadom na osobnej obhliadke.

Viac
Alarm
Automatická závlaha
Bazén
Bez ťarchy
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Klimatizácia
Komora
Krb
Napojenie na všetky IS
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Optický internet / TV
Pivnica
Podlahové kúrenie
Rýchlosť transakcie
Šatník
Slnečný
Studňa
Tichá lokalita
Ukončená výstavba v okolí
Všetky inzeráty makléra
Nataša Polakovičová
Architektúra a stavebníctvo je moja veľká láska už od čias stavania hradov na pieskovisku, preto som vyštudovala stavebnú priemyslovku a následne aj stavebnú fakultu. Dlhé roky som našincov a cudzincov sprevádzala celým svetom po architektonických skvostoch nášho sveta a teraz mi bude cťou a potešením byť Vašim osobným sprievodcom do sveta nového bývania.