s dotovanou hypotékou
/
Na predaj

7-IZB. DOM – BANSKÁ ŠTIAVNICA

Typ

s dotovanou hypotékou

Ponuka

Na predaj

Cena

449 000 €

Výmera

265 m²
Počet izieb
7
Parkovanie
4
Cena
449 000 €
Výmera
265 m²
Lokalita
Banská Bystrica

Jedinečná ponuka, v jedinečnom prostredí. Mať chatu alebo domček v Banskej Štiavnici je túžbou mnohých ľudí, keď sa prechádzajú týmto historickým mestečkom alebo keď blúdia krásne zelenými lesmi hľadajúc štiavnické tajchy. A práve tu, v našom najznámejšom banskom, turistami vyhľadávanom meste máme zaujímavú ponuku.

V zastavanej lokalite rodinných domov, v miernom kopci s výhľadom vám ponúkame na predaj 6-7 izbový rodinný dom. S istotou vás nadchne zelená, odrastená a udržiavaná záhrada a vlastný ihličnatý les – vôňa ihličia zaručená pár metrov od domu. Pokoj, ticho a najmä súkromie si môžete užívať v priestrannom altánku s murovaným krbom a výhľadom na krásnu celoročne zelenú záhradu. Dom je dostatočne priestranný na rodinné bývanie aj pre viacčlennú rodinu alebo môže poslúžiť ako 2-generačné bývanie. Dokonca je vhodný aj podnikanie – v minulosti bol využívaný ako rodinný penzión, príp. si tu môžete zriadiť vlastnú kanceláriu alebo prevádzku. Súčasní majitelia si ho zrekonštruovali do aktuálnej podoby. Každopádne oceníte dostatok úložného priestoru (práčovňa, dielňa, pivnica) a priestrannú parkovaciu plochu priamo pri dome. Dom je vo výbornej kondícii ohraničený plotom z prírodného kameňa so železnej elektrickou bránou. Vykurovanie je zabezpečené tepelným čerpadlom, príp. je k dispozícii samostatný kotol na tuhé palivo. Dom je pripojený na všetky inžinierske siete (verejný vodovod, kanalizácia, elektrina) a kúpou je voľný.

Úžitková plocha domu: 265 m2
Zastavaná plocha domu: 181 m2
Plocha pozemku: 1.105 m2

Viac
2 prístupy na pozemok
Alarm
Altánok
Bez ťarchy
Bezpečná transakcia
Dobré rozmery pozemku
Komora
Krb
Možnosť dispozičnej zmeny
Napojenie na všetky IS
Nepriechodné izby
Oplotenie
Parkovacie miesto
Pivnica
Pri lese
S výhľadom
Samostatne stojaci dom
Sauna
Skladový priestor
Slnečný
Studňa
Tehla
Tepelné čerpadlo
Tichá lokalita
Ukončená výstavba v okolí
Veľký úložný priestor
Záhradné úpravy
Záhradný domček
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Silvia Čelková
Realitný trh bol vždy pre mňa zaujímavou a nesmierne príťažlivou oblasťou. Zároveň veľmi rada pracujem a aj v minulosti som vždy pracovala s ľuďmi, preto som sa rozhodla pre prácu realitnej maklérky. Klienti vždy oceňovali môj individuálny prístup a nadštandardné informácie, ktoré odo mňa dostali. Nájsť si vlastné bývanie alebo predať nehnuteľnosť sú naozaj náročné životné situácie a ja Vám veľmi rada ukážem ako to všetko zvládnuť s ľahkosťou a úsmevom.